Grily a udírny skvěle doladí vaše rauty

Kdo neokusil steak ze zahradního grilu nebo klobásku z domácí udírny, ten o hodně přišel. Pořiďte si gril nebo udírnu i vy a dopřejte si tu radost z vlastní úpravy masa, sýrů či zeleniny.

Kvalitní zahradní gril je základem úspěšné párty i kempování

Sezvali jste přátele na zahradní večírek? Pak se neobejdete bez kvalitního grilu od JM Sportu. Máme v nabídce zahradní gril kulatý, který se osvědčil jak při použití na zahradách, tak i na balkónech, terasách, během kempování a na cestách. Tento zahradní gril s nastavitelnou výškou grilovací plochy se snadno přenese, jehou součástí jsou ale i praktická pojezdová kolečka. To vše, včetně zástěny proti větru, chromové mřížky a grilovací jehly získáte s naší akční cenou za 399 Kč! Napiště si o víc informací!

S domácí udírnou víte, co jíte

Pokud plánujete posunout svou kulinářskou zručnost výš než k ugrilované klobásce koupené v supermarketu, rozhodně nepřehlédněte naše zahradní udírny. Víte, že některé typy uzení jsou obzvláště škodlivé lidskému zdraví? Zauzení vašich potravin si nejlépe pohlídáte ve vlastní udírně. Naše dřevěné udírny snadno umístíte na vámi postavené topeniště a můžete v nich udit najednou 20 až 30 kg masa nebo sýrů. Ceny udíren se mohou vyšplahat až vysoko přes sto tisíc korun. Zahradní udírny u nás pořídíte již od 4 099 Kč, navíc v krásném jednoduchém designu, který polichotí každé zahrádce nebo posezení.

Ať už hledáte zahradní grily nebo dřevěné udírny, dodáme vám je kamkoliv po celé ČR. Osobní odběr si můžete domluvit na provozovně v Broumově. Ke grilům a udírnám u nás seženete i spoustu příslušenství. Nebojte se dotázat dalších podrobností!

Cena:

 

Máte k udírnám či grilům nějaké otázky?

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.