Zpevněte si postavu na balanční podložce

V tomto sortimentu naleznete balanční podložky, které slouží jako cvičební, masážní a zároveň i relaxační náčiní. Balanční podložka je vynikající cvičící pomůckou pro každého. Hojně se využívá ve zdravotnictví jako rehabilitační nástroj a ve fitness oblasti.

Balanční podložka na sezení je dalším typem balanční podložky a je ideální cvičící pomůckou pro ty, kdo nemají příliš mnoho času na cvičení nebo mají sedavé zaměstnání. Balanční podložka na sezení napomáhá správnému držení těla a je vhodná také pro lidi s bolestmi zad a krční páteře.

Bosu balanční podložka, kterou rovněž naleznete v naší nabídce, napomáhá posílit stabilizační systém páteře a svalů, které se jinak velmi špatně procvičují. Náročnost cvičení na podložce si můžete nastavit skrze vypuštění či napuštění tlaku.

Udělejte něco pro své zdraví a pořiďte si domů skvělou balanční podložku pro širokou škálu cvičení. Balanční podložka Vám pomůže zpevnit postavu a zároveň Vás pravidelné cvičení s ní zbaví nepříjemných bolestí v oblasti zad a kloubů!

Cena:

Nechte si poradit s výběrem správného produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.