Zrcadlo do šatny s LED osvětlením 145x45 cm LZ1

Skladem
433
050
původně 9 999 Kč
0 Kč bez DPH
5 499 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Velké obdélníkové nástěnné zrcadlo umožňuje kontrolu celkového zevnějšku, díky nastavitelnému LED osvětlení dotykovým senzorem usnadňuje kosmetické úpravy.

Detailní popis produktu

Zrcadlo, ve kterém budete vypadat krásnější? Taková existují jen v pohádkových příbězích, naopak výhodou tohoto velkého obdélníkového zrcadla je dokonale přesný odraz, což oceníte při úpravě vizáže a oblečení před odchodem z bytu. K tomu je vybaveno LED osvětlením a nastavením intenzity a barvy osvětlení. Hodí se do koupelny, ložnice, šatny i chodby pro úpravu a zobrazení celkového zevnějšku.

Nastavení pomocí dotykového senzoru

Jak vybrat správné nástěnné zrcadlo? Především záleží na velikosti, námi nabízené zrcadlo má na výšku 145 cm, na šířku 45 cm a na hloubku 2,5 cm, což je ideální rozměr pro obraz celého těla. Nemusíte se při úpravách nikterak krčit, ohýbat nebo naklánět, protože je dostatečně veliké a stačí jej jen nainstalovat do vhodné výšky, k čemuž slouží závěsné háčky. Musíte jen umístění zrcadla naplánovat s ohledem na zásuvku a připojení do elektrické sítě pomocí integrovaného kabelu s certifikovanou zástrčkou pro použití v EU.

Dotykové a bezdotykové ovládání

Ovládání je buď pomocí dotykových tlačítek, která jsou přímo na zrcadle, nebo automaticky pomocí zabudovaného sensoru pohybu. Změnu ovládání děláte přímo na zrcadle. V režimu pohybového sensoru se zrcadlo rozsvítí, jakmile zachytí pohyb 60 – 80 cm před zrcadlem. Světlo zůstane rozsvícené po dobu 20 vteřin, pokud nebude před zrcadlem zaznamenán pohyb.

Výborné osvětlení za všech okolností

Líčení v brzkých ranních nebo naopak pozdních večerních hodinách, kdy světelné podmínky nejsou ideální? Zrcadlo umožňuje nastavení barvy osvětlení a také intenzity. U barvy lze nastavit teplou bílou (3000-3500 K), přirozenou bílou (4000-4500 K) nebo studenou bílou (6000-6500 K), pomocí senzoru LED osvětlení zcela vypnout, intenzitu svícení zvýšit nebo ztlumit s ohledem na okolní šero. Ovládání je snadné pomocí dotykového tlačítka přímo na zrcadle.

Kvalitní materiály a provedení

Zrcadlo je vyrobeno z prvotřídního skla v kombinaci se zlatým hliníkovým rámem, životnost LED diod je 50 000 hodin. Zrcadlo se připojuje přívodním kabelem přímo do elektrické sítě 100-240 VVoděodolnost vůči stříkající vodě zajišťuje IP44, vnější vrstva poskytuje povrchu zrcadla ochranu proti rozbití. Zrcadlo je nadto vybaveno systémem úspory energie a má velmi nízkou spotřebu.

ZRCADLO DO ŠATNY S LED OSVĚTLENÍM 145X45 CM LZ1 - https://www.bezdoteku.cz/koupelnova-zrcadla/

Parametry produktu:

Rozměr: 145x45x2,5 cm
Ovládání: Dotykové tlačítko a pohybový sensor
Funkce: Nemlžící zrcadlo s topnou fólií
Napájení: Ze zásuvky
Pohybový sensor: 60 - 80 cm před zrcadlem

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.