VYHŘÍVANÝ BEDERNÍ PÁS SAVIOR 112X16 CM

190

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

Bolavá záda? Zatuhlé svaly? Klouby? Kdo z nás v dnešní době tyto zdravotní problémy neřeší! A jak si pomoci od bolesti okamžitě? Řešením je vyhřívaný zdravotní pás. Naše babičky s důvěrou používaly tzv. kočku nebo kocoura na záda, zahřívací kožešinový pás na záda. Vyhřívaný zdravotní pás SAVIOR je mnohem efektivnější a jednodušší řešení jak si pomoci od bolesti zad a svalové zatuhlosti.

Bolavá záda? Zatuhlé svaly? Klouby? Kdo z nás v dnešní době tyto zdravotní problémy neřeší!  A jak si pomoci od bolesti okamžitě? Řešením je vyhřívaný zdravotní pás.

Naše babičky s důvěrou používaly tzv. kočku nebo kocoura na záda, zahřívací kožešinový pás na záda. Vyhřívaný zdravotní pás SAVIOR je mnohem efektivnější a jednodušší řešení jak si pomoci od bolesti zad a svalové zatuhlosti.

Jednoduše se upne pás do bederní oblasti a zapne vyhřívání.  To lze nastavit ve 3 intenzitách, v nejvyšším stupni hřeje pás po 1 minutě již 43-48°C, ve středním 40-43°C a v nejnižším 38-40°C. Úleva od bolesti je okamžitá a během jednoho cyklu 30-60 min dojde k uvolnění svalového napětí i povolení bolesti zad a břicha.

Pás lze nosit i pod oblečením a neomezuje nikterak v pohybu. Upevnění je pomocí suchého zipu. Vyhřívací zóny jsou vpředu i vzadu a dochází k prohřátí celých partií zad a břicha. Pás je vhodný i pro zpevnění zad a stabilitu páteře.

Použití je zcela snadné, dobíjení přes USB kabel do powerbanky je nadmíru jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Vyhřívaný pás je určen pro každého, kdo někdy trpí bolestí zad, kloubů, ztuhlostí svalů a pomáhá i na svalovou slabost, vhodné i pro rozehřátí před sportovním výkonem. Zároveň se použití doporučuje pro chronicky nemocné ke stimulaci krevního oběhu a pro uvolnění svalové tkáně. Využití pás najde i u lidí pracujících v chladných skladech nebo ve venkovním prostředí.

Řešte bolesti zad a svalů efektivně s terapeutickým pásem SAVIOR a úleva přijde okamžitě

Hmotnost 2 kg
3 stupně vyhřívání 38-40°C, 40-43°C, 43-48°C
Doba vyhřívání až 2 hodiny, 4 hodin, 6 hodin
Napájení Baterie 5V, 5000 mAh, použití až do -30°C
Dobíjení Přiloženým adaptérem
Barva Černá s oranžovým lemováním
Materiál 95%Nylon, 5%Elastic
Rozměr 112x16 cm

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.