Šperkovnice Amy černá

Skladem
310
050
původně 1 799 Kč
0 Kč bez DPH
999 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Detailní popis produktu

Mějte vždy přehled

Kde jen mám ty náušnice z dovolené? Tenhle náramek přece nosím jen k těmto šatům! Už nějaký čas nemůžu najít brož z toho červeného saka, nevíš, kde je? Neviděl jsi můj prstýnek po babičce? A dost! Díky šperkovnici budete mít detailní přehled o vašich cennostech. Obsahuje totiž dostatek přihrádek na náušnice, prstýnky, řetízky, přívěsky nebo brože. Přihrádky jsou dostatečně velké, navíc jsou různě dimenzovány podle druhů šperků a současně ve dvou patrech.

Pořádek i bezpečnost

A nejde jen o pořádek. Šperky, hodinky a další cennosti jsou ve šperkovnici chráněny proti zaprášení, poškození nebo poškrábání. Kufřík lze také uzavřít a díky velikosti 26 x 26 x 8 cm snadno přenést do trezoru k uskladnění cenných nebo historických kousků. Šperkovnice je vyráběná ručně, skelet je vyrobený z MDF a potažený černou kvalitní PU kůžíVnitřní prostor přihrádek je polstrovaný hebkým sametem růžové barvy pro uložení i těch nejkřehčích kousků.

Mít svou šperkovnici

Šperkovnice by měla být základní výbavou každé dívky a ženy. Sice se říká, že největším klenotem ženy je její úsměv, ale šperky k ženám patří od nepaměti. Díky šperkovnici již nikdy nebude ztrácet čas hledáním konkrétních kousků, které se hodí k vybranému outfitu, ale bude se moci plně věnovat zkrášlování před odchodem do divadla, na ples nebo party.

Parametry produktu:

Rozměr: 26x26x8 cm
Barva: Černá
Materiál: Syntetická kůže a samet

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.