Sjezdové boty - lyžáky Roces IDEA FREE 6v1 EU 36-40

Skladem
450492
020
2 809 Kč bez DPH
3 399 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Nastavitelné lyžařské boty značky ROCES
Roces Idea FREE 6v1 jsou první lyžařské boty Italského výrobce, které rostou s dětmi. Pomocí patentované technologie 6v1 je možné nastavit velikost boty v obou směrech - a to jak do výšky, tak i do délky v závislosti na přirozeném růstu dětské nohy, chodidla a kotníku. Je to Ideální lyžařská obuv pro malé a dorůstající lyžaře. Robustní konstrukce a anatomický tvar boty zaručuje pohodlí pro lyžaře.

Podrobný popis
Základním rysem boty IDEA FREE je mimořádný a unikátní nastavitelný systém, který jako takový vykonává svou úlohu přirozeného růstu vložky, pomocí komorového zařízení a tím respektuje přirozený vývoj chodidla, na rozdíl od mnoha „napodobujících" systémů, které jsou dnes k dostání a toto pouze předstírají. Komorový systém vložky (LBS) byl vymyšlený tak, aby se zamezilo veškerým otlakům paty, palců a jakéhokoliv nepříjemného pocitu kdekoliv na noze. Ve skutečnosti je přirozená pozice vložky s komorovým prodloužením do největší velikosti, zatímco zkrácením pouzdra se komory stlačí do nejmenší velikosti. Takto je snadno pochopitelné, že to není noha, která rozšiřuje vložku, ale vložka pracuje zcela sama. Tyto boty jsou mimořádně vhodné pro půjčovny, které musí uspokojit spoustu požadavků.
Odpadává seřizování vázání pro každého zákazníka. Stačí pouze mít 3 modely na půjčovně.

Velikost : 36 - 40

Barva :bílo-modré, modré, růžovo-bílé, bílo-červeno-černé, bílo-růžové, limetkově-černé, črno-stříbrné - napsat do poznímky v nákupním košíčku.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=kBaEcx_3AIY 

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.