Parní napařovač oděvů Mini Steamer iPro

Skladem
197
050
původně 1 599 Kč
0 Kč bez DPH
849 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Parní napařovač Mini Steamer iPro vyžehlí rychle prádlo na cestách,

vhodné pro osvěžení a úpravu košil před jednáním, zbaví pachů a bakterií párou o 100 °C.

Detailní popis produktu

NAPAŘOVAČ ODĚVŮ

Potřebujete rychle vyžehlit nebo osvěžit košile nebo halenky? Jedete na dovolenou nebo služební cestu a chcete mít upravené oděvy bez žehličky a žehlicího prkna? Potřebujete svršky vyčistit od pachů či vydezinfikovat? Napařovač oděvů PurSteam s výkonem 900 W je ideálním řešením pro rychlé odstranění různých záhybů, vyžehlení pomuchlaného oblečení nebo dezinfekci látek.

Práce s ním je tak snadná! Stačí pověsit oblečení na ramínko nebo háček, zapnout napařovač a přístroj je díky hliníkovému topnému tělesu schopen do 90 vteřin generovat páru a parním rázem vyžehlit vaše svršky. Použít lze i na závěsy, záclony, ale i na odstranění záhybů a osvěžení čalounění sedačky nebo křesel. Vždy je nutné napařovat látky ve vertikální poloze. Oblečení nezůstane jen krásně vyžehlené a svěží, ale zároveň i bez pachů a bakterií, protože párou o teplotě kolem 100°C dojde k jejich likvidaci.

Použití je bezpečné na všechny typy látek od těch nejjemnějších, jako je hedvábí nebo nylon po silnější materiály, jako jsou látky na obleky, kalhoty, džíny nebo závěsy. Dokonalý průnik páry je zajištěn rovnoměrným rozptylem a cíleným směrováním, žehlení je díky tomu velmi rychlé. Zároveň je bezpečné vůči citlivým materiálům, protože chrání oděvy před kapkami vody. 

Údržba napařovače je maximálně snadná. Nádržka na vodu o objemu 180 ml se doplňuje vodou z kohoutku. Pro praktické použití je přívodní kabel o délce 2,7 m. Při cestách lze uložit napařovač do praktického obalu, který je součástí balení. Postaráno je i o bezpečnost, přístroj se automaticky sám při nečinnosti vypne.

Napařovač oděvů Mini Steamer iPro Video CZ titulky

Parametry produktu:

Objem nádržky: 180 ml
Nahřátí na provozní teplotu: 1 minuta
Doba napařování: 9 minut
Příkon: 900 W
Délka napájecí šňůry: 2,5 m
Váha: 0,55 kg
Rozměr: 17,5x9,3x21,5 cm

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.