Odpadkový koš bezdotykový nerezový 2WINGS hranatý senzorový 49 L

Skladem
321
050
původně 2 799 Kč
0 Kč bez DPH
1 999 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Moderní bezdotykový odpadkový koš 2WINGS přinese komfort čistoty do domácnosti, je bezhlučný a s nízkou spotřebou, s možností připojení do elektrické sítě (adaptér není součást balení).

Detailní popis produktu

Semeniště bakterií a nečistot

Odpadkový koš už z povahy svého určení je semeništěm bakterií, mikrobů a dalších nečistot. Často nelibě zapáchá právě z důvodu rozkládajících se zbytků potravin a nečistot. S tím vším může být konec. Stačí si pořídit bezdotykový odpadkový koš, který otevře víko jen ve chvíli, kdy se přiblížíte na 15 cm od fotobuňky. Po odložení odpadků se okamžitě automaticky pevně zavře, koš díky tomu nezapáchá.

Pro kuchařky i děti

Vaříte, máte v jedné ruce nůž a potřebujete jen odhodit zbytky do koše? V normální situaci jste nuceni odložit nůž, otevřít víko koše a odhodit odpadky, následně si umýt ruce a pokračovat v práci. S košem s infračerveným senzorem se vám toto nestane. Také se vám nikdy nestane, že by se ulomil pedál, což bývá častým nešvarem u košů na pedálové otevírání. Automatické otevírání ocení také vaše děti, pro které není mytí rukou jistě nejoblíbenější činností.

Možnost nasměrování senzoru o plných 90°

Jak učinit váš život ještě snazší? Právě tuto otázku si výrobce položil a odpovědí je inovativní pohybový senzor na víku koše, který lze nastavit o plných 90°. Díky tomu si můžete čidlo nastavit přesně podle umístění koše v kuchyni nebo podle způsobu jeho otevírání. Čidlo lze nastavit pomocí kuličky na vrchní nebo boční pohyb. Současně lze také koš otevřít nebo zavřít manuálně, což se hodí při vyhazování většího množství odpadků během úklidu.

Moderní design a úsporný provoz

Nevěříte, že by mohl být odpadkový koš moderním doplňkem domácnosti? Námi nabízený koš má moderní vzhled díky nerezovému provedení a nadčasovému designu. Je vyroben z kvalitních materiálů, je odolný vůči korozi, současně se snadno čistí. Odpadkové pytle se upevňují zevnitř, vynikne tak pouze ocelový vzhled. Koše se nabízejí ve dvou velikostech – 49 a 68 litrůNapájení elektronického zařízení a fotobuňky je pomocí 4 baterií typu C (vydrží cca 1 rok provozu).

Barva: Nerez
Rozměry: 420 x 260 x 570 mm
Materiál: Nerezová ocel
Objem: 49 litrů
Napájení: 4 x monočlánek typu C (není součástí dodávky) nebo adaptérem (je součástí dodávky) do sítě
Sensor: Nastavitelný - otočný o 90°

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.