Odpadkový koš bezdotykový EFFECTIVE kulatý senzorový 50L

2
050

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

Vysoce odolný bezdotykový kulatý odpadkový koš 50l, který zvýší hygienu ve vaší domácnosti. Odpadkového koše se senzorem se nemusíte vůbec dotýkat. Kvalitní zpracování z nerezové oceli slibuje dlouhou životnost.

Detailní popis produktu

Jednoduchý a vysoce funkční bezdotykový odpadkový koš 50l nabízí velký prostor na odpadky pro celou rodinu. Je vysoce odolný, vyrobený z nerezové oceli a ABS plastu. Právě nerezová ocel dodává tomuto senzorovému odpadkovému koši o objemu 50 litrů unikátní luxusní vzhled, takže zapadne do každé domácnosti. Výhodou bezdotykového odpadkového koše 50l je především to, že funguje na pohyb – nemusíte se ho vůbec dotýkat.

Výhody bezdotykového odpadkového koše

Právě díky pohybovému senzoru jsou bezdotykové odpadkové koše velmi hygienické. Například ideální v potravinářských provozech, kde nebude hrozit kontaminace bakteriemi, protože se koše vůbec nedotknete. Stejně tak doporučujeme chytré odpadkové koše 50l do domácnosti. Zejména pokud máte slabší imunitu nebo třeba strach z bakterií, které se u běžných košů drží na víku.

Bezúdržbový a vysoce odolný

Napájení senzorového odpadkového koše Effective 50l probíhá pomocí 4 baterií typu D. Vydrží dlouho, a to několik měsíců provozu. Nemusíte se tak vůbec o nic starat. Nerezová ocel je snadno čistitelná, takže můžete senzorový odpadkový koš snadno umýt vlhkým hadrem, aniž by došlo k poškození. Díky kvalitním použitým materiálům je navíc odolný i proti mechanickému poškození.

Bezdotykový odpadkový koš 50 litrů QUALLITY http://www.bezdoteku.cz

Barva: Nerez, černá
Rozměry: 305 x 865 mm
Materiál: Nerezová ocel + ABS plast
Objem: 50 litrů
Napájení: 4 x monočlánek typu D (není součástí dodávky)

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.