Odpadkový koš bezdotykový EFFECTIVE kulatý senzorový 50L

Skladem
2
050
původně 2 300 Kč
0 Kč bez DPH
1 699 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Vysoce odolný bezdotykový kulatý odpadkový koš 50l, který zvýší hygienu ve vaší domácnosti. Odpadkového koše se senzorem se nemusíte vůbec dotýkat. Kvalitní zpracování z nerezové oceli slibuje dlouhou životnost.

Detailní popis produktu

Jednoduchý a vysoce funkční bezdotykový odpadkový koš 50l nabízí velký prostor na odpadky pro celou rodinu. Je vysoce odolný, vyrobený z nerezové oceli a ABS plastu. Právě nerezová ocel dodává tomuto senzorovému odpadkovému koši o objemu 50 litrů unikátní luxusní vzhled, takže zapadne do každé domácnosti. Výhodou bezdotykového odpadkového koše 50l je především to, že funguje na pohyb – nemusíte se ho vůbec dotýkat.

Výhody bezdotykového odpadkového koše

Právě díky pohybovému senzoru jsou bezdotykové odpadkové koše velmi hygienické. Například ideální v potravinářských provozech, kde nebude hrozit kontaminace bakteriemi, protože se koše vůbec nedotknete. Stejně tak doporučujeme chytré odpadkové koše 50l do domácnosti. Zejména pokud máte slabší imunitu nebo třeba strach z bakterií, které se u běžných košů drží na víku.

Bezúdržbový a vysoce odolný

Napájení senzorového odpadkového koše Effective 50l probíhá pomocí 4 baterií typu D. Vydrží dlouho, a to několik měsíců provozu. Nemusíte se tak vůbec o nic starat. Nerezová ocel je snadno čistitelná, takže můžete senzorový odpadkový koš snadno umýt vlhkým hadrem, aniž by došlo k poškození. Díky kvalitním použitým materiálům je navíc odolný i proti mechanickému poškození.

Bezdotykový odpadkový koš 50 litrů QUALLITY http://www.bezdoteku.cz

Barva: Nerez, černá
Rozměry: 305 x 865 mm
Materiál: Nerezová ocel + ABS plast
Objem: 50 litrů
Napájení: 4 x monočlánek typu D (není součástí dodávky)

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.