Odpadkový koš bezdotykový DEODORIZÉR hranatý senzorový 48L

Skladem
22
050
původně 2 100 Kč
0 Kč bez DPH
1 599 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Hranatý bezdotykový odpadkový koš s objemem 48 l je řešením pro čistou domácnost,

vybavený deodorizérem pro neutralizaci pachů, v elegantním nerez provedení.

Detailní popis produktu

Čistota a lesk díky automatice

Jak se vyhnout riziku kontaminace odpadků s ostatními povrchy? Jednoduše tím, že se koše nikdo nebude dotýkat a po odhození odpadu si dotyčný umyje ruce. Bezdotykový odpadkový koš je totiž vybaven moderním infračerveným senzorem, který umožní otevření víka při přiblížení ruky na vzdálenost 20-25 cm. Po vhození smetí se víko automaticky pomalu zavře, velkou výhodou je, že zcela tiše a bez typického docvaknutí.

Dlouhodobé a hygienické používání

Odhazování zbytků při vaření bez ušpinění okolí? S automatickým otevíráním koše žádný problém! Koš se totiž pomocí čidla sám otevře a poté zavře. Vestavěné čidlo je vysoce efektivní, víko se otevře během 0,5 sekundy při zaznamenání pohybu před senzorem. Automatika má nízkou spotřebu, k napájení slouží 4 monočlánky typu D (nejsou součástí balení), při běžném provozu vydrží přibližně 10 000 otevření/zavření.

Svěží vzduch v domácnosti

Tento inovativní odpadkový koš je však vybavený také další technickou vymožeností – deodorizérem, který dokáže pohlcovat pachy uvnitř nádoby a tím nedojde k závanu štiplavého nebo tlejícího zápachu do místnosti při jeho otevření. Životnost deodorizéru je 6 měsíců s možností jeho výměny. Svěží závan však nepřinese jen deodorizér, ale také moderní design a nerezové provedení. Díky tomu se koš hodí do domácností, ale také ordinací, kanceláří a jiných administrativních budov.

Barva:Nerez, černáRozměry:330 x 270 x 705 mmMateriál:Nerezová ocel + ABS plastObjem:48 litrůNapájení:4 x monočlánek typu D (není součástí dodávky)

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.