Nášivka SUBLI&VÝŠIVKA do 8x8cm od 30 kusů

Na objednání
001
0 Kč bez DPH
70 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

- nažehlovací nášivka do velikosti 8x8cm ve tvaru klubového nebo firemního loga, vyrobená na zakázku, kombinací sublimačního tisku a výšivky. 
- na rubové straně je nanesené lepidlo. 
- velkou výhodou je možnost aplikovat nášivky na textil postupně a libovolně na různé druhy oblečení (dresy, kšiltovky, čepice, trička, atd..) , dle konkrétních objednávek barev a velikostí, bez nároků na jednorázové naskladnění vyšitého textilu. 
- pokud vlastníte termolis, lze dodat samostatné nášivky, které si můžete aplikovat sami (20 sekund, 150°C), následně se doporučuje nášivky přišít. 
- textil s nažehlenou nášivkou je třeba prát na teplotu max 30°C a žehlit po rubové straně!!! 
- vhodné především pro fanshopy a e-shopy. Díky této variabilitě můžete vytvořit širokou nabídku s minimálním množství skladových zásob!!! 

Upozornění:
- nášivky je nutné uhradit před zahájením výroby, podklady k platbě zašleme spolu s aktuální cenovou kalkulací, na základě požadavků výroby. Uvedená cena u této položky je pouze orientační. Výsledná cena závisí na finální velikosti, množství a poměru tisku a výšivky. 
- zadání nášivek do výroby je provedeno po odsouhlašení tiskových korektur zákazníkem 
- obrázky nášivek v této nabídce jsou pouze ilustrační!!! 
- nažehlení nášivek na textil se kalkuluje samostatně (cena nažehlení: á 19,00 Kč bez DPH)
- textil pro aplikaci nášivek si lze u nás také objednat. Vlastní druhy textilu, velikosti a barevnost je třeba potvrdit a odsouhlasit dle skladových možností subdodavatelů!! 
- při výrobě grafiky pro první objednávku je třeba počítat s částkou 200,00 až 500,00 Kč bez DPH dle náročnosti za přípravu grafiky. Při opakovaných objednávkách zpracované grafiky již nebude tato částka účtována. 

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.