Mlžící systém Vodní mlha PROFI 15L

Skladem
273
050
původně 17 000 Kč
0 Kč bez DPH
14 999 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Detailní popis produktu

Ochlazování pomocí vodní mlhy

Mlžící systém PROFI byl navržen průmyslovými odborníky a pracuje na bázi odpařování jemné vodní mlhy generované pomocí vysokého tlaku. Motor o výkonu 180 W vhání vodu pod tlakem 70 barů do trysek, které generují kapky vody o velikosti menší než 0,1 mm (cca 7 μm). Jemná mlha se okamžitě v horku odpařuje a tím dochází k ochlazení okolního vzduchu o pocitových 4-10° C. Tento systém se nemůže zdaleka poměřovat s tzv. osvěžovacími sety, které se na náš trh dodávají. Ty se napojují přímo na vodovodní kohoutek, ve kterém je tlak asi 5 barů a jsou vhodné pouze na kropení trávníku nebo zahrady.

Vodní mlha nezanechává mokro

Rozdíl je právě daný velikostmi vygenerovaných molekul vody, náš mlžící profi systém nezanechává klasické mokro, jemná vodní mlha se okamžitě odpařuje a vzduch zůstává pouze ochlazený, zvlhčený a celkový dojem je maximálně osvěžující. Naopak laciné systémy zanechávají typické mokro a vlhko, jedná se o klasické kropení. Účinek PROFI chlazení je okamžitý, celkový průtok je 1,5 l/min a systém je dimenzován na použití alespoň 20 trysek. Ve verzi PROFI je součástí balení nylonová hadice, nerezové trubky a 30 trysek, včetně spojek. Tato verze je určená pro velké otevřené prostory o velikosti 20-100 m².

Maximální délka vedení mlhy může být 80 metrů, aby byla zachována plná funkčnost zařízení.

Snadná instalace do venkovních prostor

Mlžící systém verze PROFI se hodí k použití na terasách, v otevřených kavárnách, na sportoviště nebo do velkých zahrad. Velikost ochlazované plochy by neměla přesáhnout 100 m². Pro instalaci celého systému včetně napojení na přívod vody není nutná odborná montáž a zvládne jí dle přiloženého návodu úplně každý.

Parametry produktu:

Tlak čerpadla: 70 bar, 1000 PSI
Příkon: 180W
Spotřeba vody: 1,5l/min
Velikost kapek vody: 7 mikronů
Plocha na ochlazení: 100 m2
Snížení teploty v dané oblasti: až 10°C
Délka nerez trubek: cca 22 m + 5m přívodní PA hadice (nylonová 6,35 mm (1/4´´))
Počet trysek: 30 ks
Ovládání: Mobilní aplikace nebo ručně na zařízení
Maximální délka vedení při rozšíření: Pro zachování plné funkčnosti do 80 m
Hlučnost: 56 dB

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.