Mlžící systém Vodní mlha HOME 02L

271
050

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

Detailní popis produktu

Za vším stojí vysoký tlak

Tím není myšleno ten tělesný, i když právě ve vedrech jsou lidé s vysokým tlakem ohroženi nejvíce. Za naším ochlazovacím systémem stojí vysoký tlak vody, který pod tlakem 40 barů tříští vodu skrze trysky na molekuly vody o velikosti méně než 0,1 mm – vodní mlhu. Jen pro představu, ve vodovodním řadu je tlak okolo 5 barů, právě proto nelze náš systém zaměňovat za tzv. osvěžovací sety, které mlžící systém imitují a hadicí se napojují přímo na vodovodní kohout. Ty povětšinou pouze zvlhčují okolí a hodí se pouze na kropení záhonů a trávníků, nejsou vhodné např. pod pergolu, protože se jedná o umělý déšť, ve kterém nikdo sedět nechce.

Příjemná vodní mlha

Naším vysokotlakým mlžícím systémem vznikají miniaturní kapénky vody, které se rovnoměrně rozprostírají do prostoru a okamžitě se v horkém vzduchu odpařují. Tím dochází k ochlazení okolního vzduchu o pocitových 4-10°C, což je ideální v horkém letním počasí. Současně dochází ke zvlhčení vzduchu a jeho osvěžení. Účinek nastává bezprostředně po zapnutí díky množství trysek, které se oproti laciným systémům nezanáší. Celkový průtok je 0,2 l/min, přičemž průměr kapky je cca 7 μm. Ve verzi HOME je součástí balení 10 m nylonová hadice a 6 trysek, včetně spojek.

Jednoduchá a rychlá instalace

Mlžící systém verze HOME se hodí k domácímu použití na terase, u bazénu nebo na zahradě. Velikost ochlazované plochy by neměla přesáhnout 35 m²Instalace celého systému včetně napojení na přívod vody je nadmíru snadná. Systém je vyroben z prvotřídních materiálů a splňuje CE certifikaci ohledně bezpečnosti, ochrany zdraví a ochrany životního prostředí.

Mlžný systém Vodní mlha HOME - https://www.bezdoteku.cz/mlzici-system-vodni-mlha-home

Parametry produktu:

Tlak čerpadla: 40 bar, 580 PSI
Příkon: 60 W
Spotřeba vody: 0,2 l/min
Velikost kapek vody: 7 mikronů
Plocha na ochlazení: 35 m2
Snížení teploty v dané oblasti: až 10°C
Délka hadice: 10 m
Počet trysek: 6 ks
Hlučnost: 30-40 dB

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.