731 151 690

Míč Overball - 25 cm

Skladem
BB-00002
020
původně 135 Kč
0 Kč bez DPH
119 Kč
vč. DPH

Vyberte barvu

Popis Popis

Popis

Jedná se o míč vyrobený v Itálii, který je vyrobený z těch nejkvalitnějších a odolných materiálů, syntetické pryskyřice. Je výbornou dětskou hračkou, rehabilitační pomůckou, ale i pomůckou pro fitness cvičení. Dodáváme v metalické barvě žluté, modré a červené (viz foto). Průměr míče je 25 cm. Součástí balení je trubička k nafouknutí, zátka a český návod.

Over ball je vhodný pro dechová cvičení, jako podkladový míč, masážní míč apod.

OverBall a Softgym Over jsou stejné výrobky, které se liší velikostí zátky a balením. Over Ball je dodáván v krabičce a má dlouhou zátku. Nehodí se jako cvičební míč! V ŽADNÉM PŘÍPADĚ TUTO NEZKRACUJTE - POŠKODÍTE ZÁTKU A VZDUCH BUDE UNIKAT!

SoftgymOver je dodáván v sáčku s krátkou zátkou. Je vhodný pro aerobní a rehabilitační cvičení. Výrobek italské firmy Ledraplastic je velice oblíbený a je nejvíce používaný malý cvičební míč. Míče jsou vyrobeny dle norem v EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Má neklouzavý povrch a je odolný proti zatížení, do 100kg. Je ideální cvičební pomůckou pro všechny věkové kategorie.

VÝHODNÁ CENA, 25 cm, v krabičce, dlouhá zátka, originál, obsahuje pouze povolené látky v EU - oproti levným závadným čínským výrobkům.

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.