Lopata na sníh ARMSTRONG 50

Skladem
41119120
020
0 Kč bez DPH
789 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Lopata na sníh Armstrong 50

Vyrobeno pro rychlost a pohodlí

Ergonomicky tvarovaná rukojeť maximalizuje potenciál obou paží během práce, a tak zvyšuje rychlost, zatímco PVC eloxové nebo komaxitové pokrytí násady poskytuje komfort i při nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Lehký a 10x silnější polykarbonát

Polykarbonát je materiálem 21. století. 10x silnější než běžné plasty, a proto je i celá lopata lehčí. Mrazuvzdorný do -40 °C.

Pevná VÍCEŽEBROVÁ konstrukce

Nebývalý počet žeber pečlivě umístěných jak vertikálně na páteři lopaty, tak horizontálně podél lišty, zaručuje odolnost a vysokou životnosti při těch nejextrémnějších podmínkách a manipulaci. Mrazuvzdorné do -40 °C.

Velkorysá kapacita lopaty

Hluboká a široká lopata byla navržena pro rychlost a větší objem odhozeného sněhu.

Nelepivý povrch

Díky vlastnostem polykarbonátu sníh sklouzává snadno během práce, nelepí se na lopatu, a tak zvyšuje rychlost i komfort.

POLYKARBONÁT – MATERIÁL BUDOUCNOSTI

Tento výkonný, odolný a všestranný materiál se používá ve výrobě hi-tech přístrojů. Má unikátní kombinaci vlastností, které zajišťují čirý vzhled a odolnost proti nízkým teplotám a tříštivosti. Z polykarbonátu se

vyrábí bezpečnostní skla, cyklistické helmy a dokonce i střechy stadionů. Proto jsme navrhli odolnou, lehkou a atraktivnější lopatu na sníh.

KOMAXIT – OCHRANNÁ VRSTVA

Tyče jsou práškově lakovány. Jde o vyspělou metodu nanášení elektrostaticky nasprejovaných částic na hliník, kterou lze docílit odolné ochranné vrstvy s estetickým vzhledem. Výsledkem je rovnoměrný, odolný a kvalitní lak. Povrchy odolají odštípnutí i poškrábání a nevyblednou. Barvy vydrží déle jasné a vrstva laku ochrání vaše ruce proti mrazu.

POLYAMID – ČEPELE ŠETRNÉ K CHODNÍKŮM

Pevné, silné a odolné semi-krystalické polymery mají skvělé mechanické vlastnosti a dokonale kloužou. Jsou v mnoha ohledech praktičtější než hliníkové čepele. Díky nízkému koeficientu tření a odolnosti proti opotřebení můžete lopatou rozbíjet led a nemusíte se bát, že si poškrábete drahé povrchy chodníků a dlaždic. Tyto čepele jsou také odolné proti rozpouštědlům a posypovým solím.

- Hůl: Comaxit Aluminum

- Lišta: Polyamide

- Materiál: Polycarbonate (PC)

- Rukojeť: Bi-color soft grip

- Rozměry (cm): 50 x 133

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.