LEDSolar solární závěsná vánoční sklenice s řetězem teplá bílá 1 ks, iPRO, 1W, teplá bílá

Skladem
286
050
původně 450 Kč
0 Kč bez DPH
319 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

LEDsolární závěsná vánoční sklenice s řetězem a výkonnou baterií o kapacitě 600 mAh

pro dokonalou vánoční atmosféru, s výkonem 1 W a v barvě teplá bílá.

Detailní popis produktu

Originální osvětlení ve skleničce

Sklo a světlo. Léty prověřená kombinace, kterou doplňuje retro rustikální styl. To jsou LED solární skleničky, které připomínají zavařovací včetně tradičního nápisu GOOD LUCK. Mají tradiční formu, jsou z pravého skla a světelný řetízek se v nich krásně vyjímá. Doplňuje je hliníkové víčko a háček na pověšení. Současně vrch víčka kryje malý solární panel, který dobíjí akumulátor s kapacitou 600 mAh.

Decentní osvětlení po celou noc

Solární energie je budoucnost, LED solární světla nepotřebují žádný jiný zdroj elektrické energie než sluneční světlo. Jejich provoz je bezpečný, úsporný a zcela ekologický. Solární panel má vysokou účinnost, díky výkonné baterii (1,2 V/600 mAh) dokáží světla svítit na plné nabití přibližně 8 hodin. K plnému nabití stačí běžné denní světlo a sluneční záření, světla jsou odolná i v dešti a mírném sněžení. V jiných případech je vhodné uschovat lampičky na suché místo.

Na zahradu nebo na stůl

Světelné skleničky mají mnoho způsobů použití. Poslouží jako zahradní dekorace nebo ozdoba na terasu, pergolu nebo do altánku. V zahradě se dobře vyjímají skleničky zavěšené na stromech nebo na zdech po vzoru visacích květináčů. Kromě použití na zahradě se světla výborně hodí jako ozdoby na stůl, schodiště nebo ke vstupním dveřím. Vybrat si lze z několika barevných variant světla – teplá bílá, studená bílá, případně multicolor, sklenička zůstává ve všech případech čirá.

Parametry produktu:

Počet LED na řetězu uvnitř: 15 ks
Rozměry: 14 x 7,5 x 7,5 cm
Voděodolnost: IP65
Materiál: extrémně čisté sklo a kovový uzávěr
Doba svícení: až 8 hodin po plném nabití
Solární panel: 2V / 80mA
Nabíjecí baterie: 1,2V / 600mAh

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.