LEDSolar solární venkovní koule na tyči 1 ks, se senzorem, bezdrátové, iPRO, 1W, multicolor barva

Skladem
283
050
0 Kč bez DPH
329 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

LEDsolární venkovní koule s výkonnou baterií o kapacitě 600 mAh vykouzlí krásnou

atmosféru na zahradě, s automatickým zapnutím po setmění, barva multicolor.

Detailní popis produktu

Pro večerní posezení

Dekorativní osvětlení dodá nejen správnou atmosféru večernímu posezení ve dvou, ale nesmí chybět ani při setkání s přáteli nebo garden party. Výhodou LED solárních svítidel je jednoduchá instalace, obejdou se bez jakékoli kabeláže nebo venkovní zásuvky, protože fungují pouze na solární energii. Zároveň jsou ekologické a úsporné, mají dlouhou životnost a baterie disponují velkou výdrží.

Harmonie barev

Barevné koule jsou vyrobené z čirého plastu se stylovým popraskaným designem. Koule mají průměr 8 cm a jsou na 71 cm dlouhé tyčce s hrotem. Instalace je snadná, svítidlo je nutné složit a tyčku stačí zapíchnout do země, květináče nebo jiného měkkého povrchu, a zapnout. Během dne se akumuluje přes solární panel do vestavěné baterie s kapacitou 600 mAh energie, v šeru začnou světla svítit a postupně měnit barvy. Při plném nabití LED světla (0.03W) svítí až 8 hodin. Celková životnost těchto LED svítidel je 50 000 hodin.

Pro venkovní použití

LED solární koule na tyči jsou určené pro venkovní provoz, potřebují dostatek slunečního světla pro dobití baterie, ideální jsou otevřené zahradní prostory, cestičky nebo prostory u teras a balkonů. Není vhodné je zapíchnout pod okrasný keř nebo strom. Svítidlo je voděodolné (IP65) a tyčka je vyrobena z nerezu, použití je možné i v podzimním a zimním období, těleso neohrozí jakékoli plískanice, je odolné vůči vodě, sněhu i ledu. Dodávají se v balení po 1 ks včetně solárního panelu s vestavěnou baterií.

Parametry produktu:

Doba svícení: až 8 hodin na jedno nabití
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 710x80x80 mm
Váha: 300 g/ks
Solární panel: 2 V / 60 mA
Nabíjecí baterie: 1,2 V / 600 mAh
Balení: obsahuje 1 ks

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.