LEDSolar FireFly solární řetěz s 8 koulemi, iPRO, 1W, teplá barva

Skladem
382
050
0 Kč bez DPH
499 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

LED solární řetěz s 8 krystalickými koulemi na ozdobení a romantické osvětlení zahrady,

terasy, patia nebo jiného venkovního prostoru s minimálními náklady.

Detailní popis produktu

Jak mít dům a zahradu jako z pohádky? Krásná zahrada si zaslouží něco navíc a tím je dokonalé LED osvětlení, které dodá patřičně romantický vzhled. LED solární řetěz s 8 krystalickými koulemi vykouzlí příjemnou atmosféru a dodá zahradě magický nádech. A nekouzlila zde víla, to vše je práce zcela jedinečného LED osvětlení, které je navíc zcela úsporné a ekologické.

Sluneční energie umožní světlům svítit celou noc

Jaké výhody má LED solární venkovní osvětlení? Předně funguje bez potřeby další údržby, za druhé se napájí skrze monokrystalický silikonový solární panel (80 mAh/2 V) při denním svícení ze slunečních paprsků, čímž se nabíjí Ni-MH baterie s kapacitou 600 mAh (1,2 V). Při plném nabití dokáží svítit krystalické koule po celou noc. Nadto se automaticky rozsvítí při setmění a zhasnou při rozbřesku. Svítící světla vytvářejí dojem plápolajícího ohně v barvě teplá bílá (3500 K).

Romantické plamínky v krystalických koulích

Příjemně plápolavé plamínky jsou uzavřeny v krystalických koulích, které jsou vyrobené z ABS plastového materiálu s vysokou odolností, které jsou umístěné na 4,5 metru dlouhém kabelu, který je vzájemně propojuje se solárním panelem. Umístění je vhodné do venkovních prostor, vzhledem ke stupni krytí IP44, které chrání těleso před vniknutím větších prachových částic, ale není třeba se obávat ani stříkající vody nebo deště.

Romantická vánoční výzdoba

LED solární řetěz s krystalickými koulemi lze použít pro letní výzdobu terasy, ale stejně tak vánoční ozdobení domu, použití je totiž možné při teplotách od -20 do 50 °C. Pro zavěšení světelných koulí slouží malé háčky. Svítidlo lze také zcela vypnout pomocí tlačítka ON/OFF. Kvalitu svítidel zaručuje dlouhá životnost (až 35 000 hodin).

LEDSOLAR FIREFLY SOLÁRNÍ ŘETĚZ S 8 KOULEMI - https://www.bezdoteku.cz/venkovni-osvetleni/

Parametry produktu:

Počet koulí: 8 ks (vzdálenost mezi žárovkami je cca 50cm)
Délka řetězu: 5,5 m (koule začínají 2m od adaptéru)
Voděodolnost: IP44
Svítivost: 150 lm
Průměr koule: 8 cm
Solární panel: 1,2 V / 1 W
Nabíjecí baterie: 1,2 V / 600 mAh

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.