LEDSolar 83 COB venkovní světlo, bezdrátové, 5W, studené sv.

Skladem
430
050
původně 1 299 Kč
0 Kč bez DPH
899 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Venkovní nástěnné bezpečnostní solární 83 COB LED svítidlo s čidlem pohybu umožní dostatek světla u domu, garáže nebo na zahradě, navíc je bezúdržbové.

Detailní popis produktu

Světelný komfort u domu, garáže nebo na zahradě? Ve tmě lze těžko zaparkovat, najít klíče od domu nebo dojít do zahradního domku. Světlo, tím spíše se senzorem pohybu, je jistotou, jak se nezranit a zajistit bezpečí rodiny proti zlodějům, kteří se snaží ukrást nářadí nebo přístroje z garáže nebo zahrady. Nástěnné solární COB LED 3hlavé noční světlo se senzorem pohybu je skvělým řešením, které udělá přítrž tmě i chmatákům!

Praktické nástěnné umístění s širokým rozpětím světelných hlav

Solární světlo s 83 COB LED diodami poskytuje dostatek světla pro osvícení venkovní plochy. Tři hlavy lze navíc natočit dle potřeby ve všech směrech o plných 360°, nastavení je jednoduché, stejně jako nástěnná instalace pomocí šroubů a hmoždinek. Pro svůj provoz nepotřebuje svítidlo žádný další zdroj elektrické energie než sluneční záření. Zařízení je vybaveno vysoce efektivním monokrystalickým solárním panelem s výkonem 5,5 V/1,8 W a pomocí něj se dobíjí vestavěná lithiová baterie s kapacitou 2 400 mAh (3,7 V). Napájení je dostatečné pro chod během celé noci (cca 8-10 hodin při plném nabití).

S efektivním senzorem pohybu PIR

Zařízení je nadto vybaveno účinným čidlem pohybu PIR, které dokáže detekovat pohyb v úhlu 270° a vzdálenosti 3-5 metrů. Díky systému inteligentní detekce dokáže senzor rozpoznat pohyb člověka od poryvu větru nebo jiných rušivých nebo falešných pohnutí. Světlo lze nastavit ve 3 různých režimech pro zajištění bezpečí okolí domu. Maximální svítivost daného zařízení je 600 lumenů.

Odolné vůči povětrnostním podmínkám

Svítidlo je určené pro venkovní použití s pevným přichycením na zeď, je chráněno krytím IP44 se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Odolává také prachu, není třeba se obávat ani použití v zimě, protože je rezistentní vůči sněhu i mrazu. Zařízení je vyrobené z kvalitních a odolných materiálů (ABS) a výrobce garantuje životnost 50 000 provozních hodin. Bezpečnost svítidla potvrzují také získané certifikáty pro bezproblémové používání (certifikát CE, EMC, RoHS).

Parametry produktu:

Hmotnost: 450 g
Typ LED: COB
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP44
Rozměry: 190x120x124 mm
Solární panel: 5.5V/1.8W
Nabíjecí baterie: 3.7V/2400mAh
Svítivost: 450 lm

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.