LEDSolar 8 solární venkovní bodové světlo, 8 LED se senzorem, bezdrátové, iPRO, 1,5 W, studená barva

240
050

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

Solární bodové světlo LedSolar 8 iPRO 1,5 W je vhodné jako venkovní osvětlení díky odolnosti proti prachu i vodě (IP65). Světlo má výkonnou baterii, takže vydrží svítit opravdu dlouho. Vhodné je především jako osvětlení chodníku na zahradězahradní architektury a podobně. Barva světla je studená bílá.

Detailní popis produktu

Praktické osvětlení pomocí LED diod

Solární noční světlo se senzorem pohybu je velmi praktické řešení pro osvětlení cesty k domu, ke garáži, terasy nebo zahrady. Dobíjecí Li-ion baterie má kapacitu celých 2200 mAh a naakumuluje dostatek energie na svícení během celé noci za 5-6 hodin slunečního svitu.  Solární panel je vyrobený z monokrystalického silikonu s výkonem 5,5 V/1,5 W, současně je možné jej natočit v úhlu až 90°pro optimální nasměrování na sluneční paprsky.

Prachu i vodě odolný reflektor

Reflektor sepne na plné svícení v případě zaznamenání pohybu v dosahu od 0 m až do 3 - 8 m od infračerveného čidla (dle světelných podmínek), které je umístěné ve středu svítidla. Tím dosahuje maximálního možného úhlu pro detekci pohybu (až 270°). Světlo je určené pro venkovní použití, je prachuvzdorné a voděodolné (splňuje certifikaci IP65). Při jeho výrobě nebyly použity ani žádné nebezpečné materiály (certifikát CE RoHS) a je z tohoto hlediska maximálně bezpečné.

Snadná instalace

Solární světlo je možné umístit, díky silnému magnetu, na kovové části domu. Popřípadě pomocí šroubů navrtat do zdi.

Přípojky nebo dokupování baterií? V žádném případě. Solární nabíjení je praktické a nanejvýše ekologické. Reflektor nepotřebuje pro svůj provoz žádné připojení k elektrické síti ani dodatečné tužkové nebo jiné baterie. Jeho provoz je zcela autonomní. Současně je instalace snadná a zvládne jí úplně každý pomocí šroubků do zdi nebo jiného podkladu. Po přišroubování stačí jen natočit solární panel ideálním směrem pro získání maximální efektivity.

Venkovní bodové světlo LedSolar 8 iPRO 1,5 W je praktickým řešením osvětlení terasy, zahrady nebo třeba příjezdové cesty k domu. Unikátní bezdrátové LED světlo s detektorem pohybu má dobíjecí Li-ion baterii s kapacitou 2 200 mAh, která se nabije už za 6 hodin slunečního svitu a vydrží svítit během celé noci, kdykoli to bude potřeba. Solární panel venkovního bodového světla můžete snadno natočit podle slunečního svitu.

Bezdrátové LED světlo s detektorem pohybu LedSolar 8 iPRO 1,5 W se sepne kdykoli zaznamená pohyb do vzdálenosti 8 metrů od infračerveného čidla. Pohyb solární bodové světlo detekuje v úhlu až 270°. Světlo se zároveň pyšní certifikací CE RoHS, to znamená, že při jeho výrobě nebyly použity nebezpečnémateriály. Venkovní bodové světlo snadno přichytíte na kovové konstrukce díky silnému magnetu, případně ho můžete uchytit pomocí šroubů.

Parametry produktu:

Počet LED: 8 ks
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 80x120x160 mm
Váha: 150 g
Solární panel: 5,5 V / 1,5 W
Nabíjecí baterie: 3,7 V / 2200 mAh

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.