LEDSolar 48 solární venkovní hořící louč pochodeň malá 4 ks, 12x4 LED, bezdrátové, iPRO, 1W, teplá barva

Skladem
383
050
původně 1 699 Kč
0 Kč bez DPH
899 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Romantická LED solární zapichovací světla pro venkovní použití ve tvaru pochodně 

jsou ideální pro osvětlení cesty k domu a k dekoraci terasy nebo zahrady.

Detailní popis produktu

Romantické a příjemné osvětlení terasy, altánku nebo zimní zahrady? Představte si osvětlit zahradu nebo cestu od branky k domu pomocí překrásných pochodní. Navíc takových, které jsou zcela bezpečné a bezúdržbové! LED solární zapichovací venkovní světla ve tvaru pochodně splní sny o romantice, ale také o bezpečnosti a jednoduchosti při údržbě.

Dodejte zahradě romantický vzhled!

Zahrada a dům jako z románů Waltera Scotta? Ano, ale za pomoci nejnovějších technologií! Zářící pochodně totiž dodají romantický vzhled, jsou však na solární energii, šetří tak životní prostředí. Navíc jsou díky tomu zcela bezúdržbové a nepotřebují ke svému provozu žádné kabely a baterky, stačí jim sluneční záření. Skrze vysoce výkonný monokrystalický solární panel (80 mAh/2 V) dochází k dobíjení vestavěného akumulátoru s kapacitou 600 mAh (1,2 V). Množství energie vystačí na romantické plápolání pochodní po celou noc.

Zcela automatický chod

Pochodně stačí zapíchnout do terénu, podél cestičky, do záhonu nebo okolo terasy a zapnout tlačítkem ON/OFF. Následně fungují zcela automaticky, po plném nabití se rozsvítí při soumraku a svítí po dobu více než 8 hodin. Baterie se dobije i při oblačném počasí a svítidla fungují celoročně při teplotách od -25 do 55 °C, navíc jsou voděodolná prachuvzdorná se stupněm krytí IP65. Vzhledem k tomu odolají také sněhu a mrazům, je možné je tedy využít i jako součást vánoční výzdoby.

Stylový design a kvalitní provedení

Svítidla jsou vybavena LED diodami v barvě teplá bílá s životností až 45 000 provozních hodin. Sada vždy obsahuje dvě pochodně vyrobené z kvalitního ABS plastu. Celková výška pochodně je 43,5 cm. Vhodné je zapichovat svítidla do volného prostoru s přístupem k slunečnímu záření, nevhodné je umístění pod listy keřů či stromů.

Parametry produktu:

Počet LED: 12 ks (na jedné louči)
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 435x100x100 mm
Váha: 250 g/ks
Solární panel: 2V / 0,2 W
Nabíjecí baterie: 1.2 V / 600 mAh
Balení: obsahuje 4 ks

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.