LEDSolar 46 solární venkovní světlo, 46 LED se senzorem, bezdrátové, iPRO, 3W, studená barva

Skladem
171
050
původně 999 Kč
0 Kč bez DPH
699 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Solární světlo s čidlem, které je vhodné jako venkovní osvětlení domuVýkon 3 W a zároveň 46 LED diodse postará o skvělé osvětlení a zvýšení bezpečnosti. Ušetřete se solárním osvětlením.

Detailní popis produktu

Venkovní svítidla s čidlem pohybu jsou skvělé do situací, kde potřebujete světlo, ale zároveň nechcete svítit příliš dlouho a zbytečně. Solární světlo s čidlem LedSolar 46 iPRO 3W ve studené bílé barvě se sepne jen v případě, že zaznamená pohyb, a poté po nastaveném intervalu opět vypne. Výrazně tak šetří náklady na osvětlení, a to až o 30 % oproti běžnému osvětlení, ukazují statistiky. 

Solární světlo s čidlem LedSolar 46 iPRO 3W je opravdu výkonné a vhodné zejména jako osvětlení před dům, venkovní LED světlo na fasádu, osvětlení garáže nebo třeba terasy. Obrovskou výhodou tohoto venkovního svítidla s čidlem je 5 postranních LED diod, díky kterým dochází k většímu rozptylu světla než u jiných běžných svítidel. Solární světlo s čidlem LedSolar 46 iPRO 3W je tak efektivnější. Vestavný pohybový senzor detekuje pohyb ve vzdálenosti 3–8 metrů v úhlu 120°. Zároveň se nesepíná při pohybu listí nebo větví a podobně, jako některá jiná levná venkovní svítidla s čidlem.

Venkovní LED světlo na fasádu 46 iPRO 3W je osazeno solárním panelem, který se během dne nabíjí a následně svítí podle zvoleného nastavení. Za ideálních podmínek se baterie solárního světla s čidlem nabije na 6–8 hodin svícení. Intenzitu nočního osvětlení můžete libovolně nastavit ve 3 různých variantách. Pořiďte si kvalitní a ekologicky šetrné venkovní osvětlení domu.

Parametry produktu:

Počet LED: 46 ks
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 152x105x46 mm
Váha: 220 g
Solární panel: 5,5 V / 0,72 W
Nabíjecí baterie: 3,7 V / 2200 mAh

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.