LEDSolar 42 solární venkovní světlo svítidlo do země 2 ks, 42 LED, bezdrátové, iPRO, 1W, studená barva

Skladem
452
050
495 Kč bez DPH
599 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

LED solární venkovní svítidlo se hodí na osvětlení příjezdové cesty i okolí domu, je s vestavěnou dobíjecí baterií s velkou kapacitou a vydrží svítit po celou noc

Detailní popis produktu

Jak zajistit bezpečí v okolí domu, aby nedošlo k úrazu při cestě z práce, ale také dům nelákal nenechavce? Jistotou jsou efektivní LED solární venkovní svítidla s LED diodami, díky kterým dojde k intenzivnímu osvícení okolní plochy včetně chodníčku, vstupních dveří, garáže nebo zadního dvorku. Solární zařízení je vysoce efektivní, ekologické a pro svůj provoz nepotřebuje žádný další zdroj elektrické energie.

Se zápichem a na solární energii

Velkou výhodou zapichovacích LED solárních svítidel je jejich zcela ekologický provoz, protože pro svůj chod nepotřebují elektrickou energii ze sítě, ale dobíjejí se pomocí slunečních paprsků. Zařízení je vybaveno vestavěnou dobíjecí baterií s kapacitou 2 200 mAh (3,7 V), přičemž pro dobití stačí běžný denní svit a nabíjení funguje i při mírně zatažené obloze skrze výkonný solární monokrystalický panel (5,5 V/1,5 W), který je umístěný na vrchu zařízení. Pro bezproblémový provoz je vhodné pravidelně otírat vršek panelu od nečistot a umístění vybírat tak, aby listy stromů nebo křoví neclonily při nabíjení.

Odolné vůči vodě i mrazu

LED solární svítidla se 42 diodami jsou určena pro venkovní použití, pomocí ostrého hrotu je lze umístit  kolem chodníku do země, do trávníku nebo květináčů u vchodových dveří či garáže. Zařízení je voděodolné (IP65) a odolá rozpětí teplot od -25 do 45 °C, nepoškodí jej mráz ani napadaný sníh.

Praktické a úsporné řešení

Už žádné příchody domů za tmy, dům může být osvětlený neustále bez finančních závazků! LED venkovní světla jsou skvělým řešením pro osvětlení okolí domu a zajištění bezpečnosti. Svítidlo je osazeno celkem 42 diodami s výkonem 600 lumenů v barvě neutrální bílé (6000 K). Svítidla jsou odolná vůči poškození, vyrobená z odolného ABS plastu a splňují certifikaci CE, RoHS.

LEDSOLAR 42 SOLÁRNÍ VENKOVNÍ SVĚTLO SVÍTIDLO DO ZEMĚ - https://www.bezdoteku.cz/venkovni-osve

Parametry produktu:

Počet LED: 42 ks
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 80x120x190 mm
Váha: 150 g
Solární panel: 5,5 V / 1,5 W
Nabíjecí baterie: 3,7 V / 2200 mAh

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.