LEDSolar 4 solární venkovní světlo svítidlo do země 4 ks, 4 LED, bezdrátové, iPRO, 1W, studená barva

Skladem
245
050
původně 1 898 Kč
0 Kč bez DPH
899 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Zápustné svítidlo do země LedSolar iPRO 1W (4 kusy součástí balení). Venkovní světlo do země je ideální k osvětlení chodníku, stejně jako zahrady. Vyzkoušejte výkonné solární světlo do země, které vám ušetří náklady na osvětlení.

Detailní popis produktu

Decentní venkovní bezdrátové osvětlení je vhodné jako osvětlení domu, které zvyšuje bezpečnost, ale také ochranu před zloději. Sadu solárních světel do země tvoří 4 kusy zápustných svítidel do země s kapacitou baterie 500 mAh. Osvětlení je vybaveno 4 silnými LED diodami ve studené bílé. Výhodou jsou nastavitelné režimy, solární světlo do země snadno nastavíte na nízkou intenzitu svitu, ale naopak i vysokou intenzitu.

Doporučujeme venkovní světlo do země LedSolar iPRO 1W umístit na okraj cesty nebo chodníku, a to přímo zabodnutím hrotu do trávníku – tak jednoduchá je instalace bezdrátového venkovního světla. Osvětlení je chráněno proti vodě a prachu díky stupni krytí IP65, má tak velmi dlouhou životnost i ve zhoršených povětrnostních podmínkách.  Všechny 4 kusy venkovního bezdrátového osvětlení mají certifikaci EU CE RoHS – při výrobě tak nebyly použity žádné nebezpečné materiály.

Parametry produktu:

Počet LED: 4 ks
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 80x120x160 mm
Váha: 150 g
Solární panel: 2 V / 1 W
Nabíjecí baterie: 3,2 V / 500 mAh
Balení: Obsahuje 4 ks

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.