LEDSolar 36 nástěnná lampa s vysunutím bílá, se sensorem, bezdrátové, 2,5 W, studená barva

Skladem
410
050
původně 799 Kč
0 Kč bez DPH
599 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Venkovní LED solární svítidlo se senzorem pohybu je vysoce efektivní, zajistí bezpečnost

u vchodových dveří či na zahradě po celou noc, navíc je bezúdržbové.

Detailní popis produktu

Jak zajistit bezpečí domova? Předně mít dobře osvětlené prostranství u vchodových dveří, garáže, ale světlo je potřebné také na zahradě. Jen málo zlodějů je tak otrlých, aby vyrazilo na osvětlený pozemek, právě proto je nejlepším řešení 36 LED solární svítidlo se senzorem pohybu PIR. Mít osvětlený dům, garáž a zahradu je tak praktické, navíc s ohledem na nekalé živly velmi bezpečné. Solární světlo je navíce zcela bezúdržbové a úsporné.

Potmě hledat klíče?

Už nechcete u vchodových dveří do domu hledat potmě klíče nebo si svítit mobilem, abyste si mohli odemknout? Kvalitní osvětlení lze zajistit také jiným způsobem a ideální je využít solární energii pro nabíjení. Během dne se u 36 LED solárního svítidla dobije lithiový akumulátor s kapacitou 2000 mAh (3,7 V) skrze vysoce efektivní monokrystalický solární panel s výkonem 2,5 W a 6 V. Vhodné směrování zařízení umožňuje dostatečné dobití na svícení na 12 hodin, tedy na celou noc i v zimním období.

S účinným pohybovým čidlem PIR

Toto LED solární svítidlo není jen zcela úsporné, protože není závislé na jiném zdroji energii než sluneční, ale nadto velmi praktické díky automatickému pohybovému čidlu PIR. Světlo se tak rozsvítí při detekování pohybu v úhlu 120° a automaticky zapne. Díky tomu si můžete pohodlně odemknout dveře, zaparkovat u garáže nebo zajít pro dřevo do krbových kamen do zahradního domku. Dostatek světla zajišťují LED diody s celkovou svítivostí 800 lumenů.

Snadná instalace na zeď

Toto LED solární svítidlo je určené k instalaci na zeď pomocí příslušenství, které je součástí balení. Osazeno je 36 LED diodami s dlouhou životností až 100 000 provozních hodin. Venkovní umístění je možné díky stupni krytí IP65, které dokonale chrání před vniknutím prachových částic, ale také vůči vodě nebo sněhu. Použití je také možné při teplotách od -40 do 50 °C a zajistí tak dostatek světla celoročně.

Parametry produktu:

Počet LED: 30 ks
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 180x110x40 mm
Váha: 440 g
Solární panel: 6 V / 2,5 W
Nabíjecí baterie: 3.7 V / 2200 mAh
Svítivost: 450 lm
Citlivost sensoru: 1 - 8 m, 120°
Prodloužení pomocí vysunutí: 1x nebo 2x 18 cm

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.