LEDSolar 30 nástěnná lampa se sensorem, bezdrátové, 1W, studená barva

Skladem
380
050
původně 699 Kč
0 Kč bez DPH
419 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Moderní venkovní bezpečnostní solární 30 LED svítidlo s čidlem pohybu PIR zajistí

dostatek světla u domu, na terase nebo zahradě, navíc je zcela bezúdržbové.

Detailní popis produktu

Zaparkovat ve tmě? Najít klíče v kabelce při soumraku? Dojít večer pro dřevo do kůlny? Bez adekvátního osvětlení riskujete nehodu nebo zranění, světlo je totiž základem bezpečnosti, ale také největší pojistkou proti nenechavcům nebo přímo zlodějům. Řešením pro rodinné domy, chaty, chalupy, ale také zahradní domky je LED solární bezpečnostní nástěnné světlo s čidlem pohybu a 30 diodami, které zajistí dostatek světla ve všech situacích.

Praktické a zcela úsporné osvětlení pomocí LED diod

Neskonalou výhodou tohoto nástěnného solárního osvětlení s 30 LED diodami je snadná instalace pomocí šroubů na zeď, následně je již zařízení zcela bezúdržbové a pro svůj chod nepotřebuje žádný další zdroj energie než sluneční záření. Skrze svrchní monokrystalický solární panel (5,5 V/1 W) se dobíjí vestavěný lithiový akumulátor s kapacitou 1500 mAh (3,7 V), který zajištuje napájení svítidla. Svítidlo dosahuje svítivosti 200 lumenů a funguje od setmění po rozednění při plném dobití.

S účinným čidlem pohybu PIR

Toto svítidlo je nadto vybaveno účinným čidlem pohybu PIR, které detekuje pohyb ve vzdálenosti 3-5 metrů pod úhlem 180°. Díky tomu dojde k osvícení plochy ve chvíli, kdy procházíte nebo potřebujete najít klíče či donést věci z auta nebo zahradního domku. Čidlo spolehlivě odhalí pohyb každé osoby, která se u vašeho domu objeví, ale také rozezná falešný pohyb větví při větru. Svítidlo je určené pro venkovní použití, je chráněno krytím IP65, je prachuvzdorné a voděodolné, nedojde k jeho poškození tedy při dešti ani sněhových přeháňkách či mrazu. Použití je možné při teplotách od -20 do 50 °C.

Dlouhá životnost s garancí použitých materiálů

Svítidlo garantuje životnost 35 000 provozních hodin, navíc při jeho výrobě nebyly použity žádné nebezpečné materiály (certifikát CE, RoHS). Použití zařízení je z tohoto hlediska maximálně bezpečné.

Parametry produktu:

Počet LED: 30 ks
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 150x150x70 mm
Váha: 440 g
Solární panel: 5.5V / 1W
Nabíjecí baterie: 3.7 V / 1500 mAh
Svítivost: 200 lm
Citlivost sensoru: 3 - 5 m

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.