LEDSolar 20 vánoční solární řetěz kapky multicolor, iPRO, 2W, barevné

0 ks skladem
277
050
379 Kč bez DPH
459 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

LEDsolární vánoční řetěz s 20 LED kapkami pro romantické osvětlení venkovních prostor,

s výkonem 2W, v barvě multicolor, s IP65 pro venkovní použití.

Detailní popis produktu

Zcela úsporné a bezúdržbové

Chcete, aby se světýlka rozsvítila sama po soumraku a při rozednění zase zhasla? K tomu, aby fungovala bez baterií nebo připojování kabelu do zásuvky? LED solární řetěz s 20 světýlky v podobě krystalických kapek využívá veškerou energii potřebnou pro svůj provoz ze slunce. Denní světlo bohatě postačuje k plnému nabití baterie, která svou kapacitou 600 mAH umožní svítit světlům 8 hodin během noci. K plnému nabití baterie dojde po 6 až 8 hodinách v závislosti na množství slunečního záření a sklonu solárního panelu. Při zhoršeném dobíjení je vhodné solární panel očistit od prachu a nečistot.

Ekologický provoz

Záleží vám na spotřebě a životním prostředí? Použitím světel na solární energii nezatěžujete životní prostředí, navíc je solární panel o výkonu 2V/80 mA vyroben z kvalitního polykrystalického silikonu a má včetně světýlek certifikaci CE a RoHS. Současně má baterie velkou výdrž, která ani častým používáním neklesá, světýlka tak budete moci používat dlouhou dobu.

Krása barev

Různé místnosti, různé barevné kombinace? Kromě klasické bílé barvy nebo tzv. teplé bílé si lze v našem sortimentu vybrat LED solární řetěz se světýlky různých barev nebo multicolor, což ocení děti, které barvy milují. Celková délka řetězu s 20 světly je 5 metrů, kromě stálého svícení lze nastavit i režim mihotání. Řetěz je určený k použití ve venkovních prostorách k ozdobení garáže, balkonu, pergoly, ale stejně tak oken nebo výloh.

Parametry produktu:

Počet kapek: 20 ks
Délka řetězu: 5 m
Voděodolnost: IP44
Materiál: ABS plast
Režim: Svítí / nesvítí / bliká
Solární panel: 6V / 80mA / 2W
Nabíjecí baterie: 1,2V / 600mAh

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.