LEDsolar 17Z venkovní světlo k zapíchnutí do země 1 ks, 17 LED, bezdrátové, iPRO, 1W, teplá barva

Skladem
448
050
původně 390 Kč
0 Kč bez DPH
259 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

LED solární venkovní svítidlo výborně slouží k osvícení chodníčku i příjezdové cesty, je s vestavěnou dobíjecí baterií, vydrží svítit po dobu 8 hodin.

Detailní popis produktu

Světlo znamená bezpečí, ale jak osvětlit cestičku k domu nebo garáži? Jak zajistit světlo na zahradě, terase nebo trávníku v okolí, aby nedošlo ke zranění při večerních pochůzkách? Ideální možností jsou LED solární venkovní světla, která se zapichují přímo do země nebo trávníku.

Na solární pohon

Nezměrnou výhodou zapichovacích LED solárních svítidel je jejich úsporný a vysoce efektivní provoz, pro který nepotřebují přívodní kabely. Dobíjejí se během dne pomocí výkonného solárního panelu z polykrystalického silikonu na vrchu zařízení. Vestavěná baterie má kapacitu 1 200 mAh, což hravě vystačí na osvětlení prostoru po celou noc. Svítidlo se zapíná pomocí tlačítka ON/OFF, které je umístěné ve spodní části. Po zapnutí a dobití baterií se svítidlo automaticky rozsvítí při zešeření, navíc nespotřebovává žádnou další elektrickou energii a jeho provoz je ekonomický i ekologický zároveň.

Odolné vůči vodě i prachu

LED solární svítidla jsou určena pro venkovní použití, jsou voděodolná (IP66) i prachuvzdorná, není potřeba je uklízet při dešti nebo vytahovat ze sněhu. Fungují při teplotách od -25 do 45 °C a baterie se dobijí nejen přímými slunečními paprsky, ale také běžným denním svitem, což postačuje na celonoční chod.

Praktické řešení pro okolí domu

Hledání klíčů ve tmě u vchodu nebo obtížné parkování u tmavé garáže? Přesně pro všechny tyto případy se hodí LED venkovní svítidla, která jsou vybavena 17 LED diodami a osvítí prostor v okruhu 360°. Vydávané světlo je v barvě teplá bílá (2 000-2 500 K). Umístění je vhodné do volného prostoru, kde nehrozí stínění listy keřů nebo okrasnými rostlinami. Zařízení je vyrobené z odolného ABS plastu, má certifikaci CE, RoHS.

LEDSOLAR 17Z VENKOVNÍ SVĚTLO K ZAPÍCHNUTÍ DO ZEMĚ - https://www.bezdoteku.cz/venkovni-osvetle

Parametry produktu:

Počet LED: 17 ks
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 120x120x130 mm
Váha: 155 g
Solární panel: 5 V / 100 mA
Nabíjecí baterie: 1,2 V / 1200 mAh
 

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.