LEDSolar 168 solární venkovní lucerna lampa 1 ks, se senzorem, bezdrátové, iPRO, 1W, teplá barva

Skladem
282
050
0 Kč bez DPH
519 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

LEDsolární venkovní lucerna s 12 LED diodami a výkonnou baterií vykouzlí romantickou

atmosféru na zahradě, s automatickým zapnutím po setmění, barva teplá.

Detailní popis produktu

Kouzlo solární energie

LED solární lucerny nejen vypadají kouzelně díky svému vzhledu. Jejich kouzlo spočívá i v minimálních nákladech na jejich provoz. Solární energie je ekologická a současně úsporná. Na vrchu světelného tělesa se nachází malý vestavěný solární panel o výkonu 5,5 V/0,99 W. Během dne se kumule energie do integrované dobíjecí baterie o kapacitě 2000 mAh (3,7 V), což umožní svícení během celé noci (6-8 hodin). Pro plné nabití stačí 8 hodin slunečního záření. Netřeba však propadat panice v případě, že slunce nesvítí, baterie se totiž dobíjí i při běžném denním světle a oblačnosti.

Během chvilky složené

V jednoduchosti je krása. Lucerny mají jednoduché a ladné tvary, složit je lze během chvilky. V balení naleznete tyčku k zapíchnutí nebo spojnici k závěsu na zeď. Tělesa jsou voděodolná, splňují certifikaci IP65 a jsou určeny pro venkovní použití. Je vhodné vybrat k zápichu volný prostor nebo zeď s přístupem slunečních paprsků, aby se mohla baterie dostatečně dobíjet.

V hravých barvách?

Chcete, aby vaše zahrada hrála všemi barvami? Není nic jednoduššího. Svícení luceren lze nastavit 2 způsoby. V prvním případě se bude v pravidelném intervalu střídat 6 základních barev, ve druhém světlo svítí konstantně jednou barvou. A nebojte se, světlo je dostatečně silné na osvětlení okolního zahradního prostoru, uvnitř se totiž nachází 12 LED diod o celkovém výkonu 1 W.

Parametry produktu:

Počet LED: 12 ks SMD2835
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 620x140x140 mm
Váha: 350 g/ks
Solární panel: 5.5 V / 1 W
Nabíjecí baterie: 3,7 V / 2000 mAh
Balení: obsahuje 1 ks

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.