LED solární kempingové světlo s USB černé, iPRO, 3 W, neutrální bílá

Skladem
455
050
0 Kč bez DPH
499 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

LED solární campingové svítidlo se hodí při kempování, rybaření nebo outdoorových aktivitách, je včetně dobíjecí baterie a s možností nabíjení telefonu.

Detailní popis produktu

Jak zajistit svícení při kempování nebo rybaření? Obyčejnou baterkou? Rozhodně ne, ale skvělým ekologickým a efektivním řešením je LED solární campingové svítidlo, které lze použít na svícení i na dobití mobilního telefonu! Toto solární zařízení je maximálně ekologické a pro svůj chod nepotřebuje žádný další zdroj elektrické energie, jen sluneční paprsky!

Světlo ve stanu? Rozhodně!

Pohodlí ve stanu s vysoce výkonným svítidlem? Snadno! S LED solární campingovou lucernou s výkonem až 240 W můžete hravě svítit po dobu až 2 dnů, navíc si nabít i mobilní telefon přes USB konektor! O dobití vestavěných baterií s kapacitou 4 400 mAh se postarají sluneční paprsky během dne, od soumraku do úsvitu pak můžete svítit a zajistit tak bezpečí sobě i své rodině při kempování, rybaření nebo jiných outdoorových aktivitách. Solární panel je integrovaný ve vrchní části zařízení a k plnému nabití baterií postačuje 8-10 hodin denního světla.

Tři režimy nastavení

Svítidlo lze nastavit ve třech různých módech pro úsporu energie. V nejvyšší intenzitě 850 lumenů je osvětlení vhodné i pro čtení, v nižší zabezpečuje bezpečnost při běžných činnostech a v SOS nastavení základní orientaci v terénu. Zařízení lze navíc snadno přenášet, nepotřebuje pro svůj chod žádné další připojení k elektrické síti a snadno jej lze zavěsit pomocí háčku doprostřed stanu.

Odolné vůči vodě

Vzhledem k povaze je LED solární campingové světlo voděodolné (IP65) a použití je možné při venkovních teplotách od -20 do 50 °C. Zařízení je určené do náročného terénu, vyrobené ze slitiny hliníku a velmi lehké, což oceníte při dlouhých pochodech v horách nebo děti na táboře. Barva LED osvětlení imituje běžné bílé denní světlo (6500 K). Zařízení splňuje certifikaci CE, RoHS.

LED SOLÁRNÍ KEMPINGOVÉ SVĚTLO S USB ČERNÉ - https://www.bezdoteku.cz/venkovni-osvetleni/

Parametry produktu:

Počet LED: 4 ks
Rozměry: 15 x 10 x 28 cm
Voděodolnost: IP65
Materiál: ABS plast
Doba svícení: 6 až 48 hodin po plném nabití
Solární panel: 5.5V / 200mAh
Nabíjecí baterie: 1.2V / 4400mAh

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.