LED solární dekorace ohňostroj na tyči 3 ks, se senzorem, iPRO, 1W, teplá bílá barva

460
050

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

LED solární venkovní svítidlo ve tvaru kytičky se hodí na romantickou výzdobu okolí domu, je s vestavěnou dobíjecí baterií na svícení po celou noc.

Detailní popis produktu

Krásná a romantická výzdoba okolí domu, zahrady, terasy nebo altánu? LED solární venkovní svítidla s malými diodami tvořícími kytičky si zamilujete! Vypadají úchvatně a září do noci jako malé vybuchující ohňostroje. Tato světýlka vám budou závidět všichni sousedé!

Se zápichem a na solární energii

Fungují na solární pohon a ke svému chodu nepotřebují nic víc než jen sluneční svit! Během dne se dobíjí vestavěná baterie s kapacitou 600 mAh (1,2 V) skrze polykrystalický solární panel (2 V/80 mAh), který je připevněný na tyčce, na jejímž konci se nachází ohebné drátky s malými LED diodami. Ke svícení není potřeba elektrická energie ze sítě, solární pohon je zcela soběstačný. Provoz je ekologický a úsporný zároveň! Pro bezproblémový provoz stačí otřít panel od prachu a vybrat místo zápichu tak, aby solární panel nebyl schovaný pod listy nebo ve křoví.

Použití za každého počasí

LED solární svítidla s 90 diodami jsou určena pro venkovní použití v zahradě nebo v okolí domu, protože je lze umístit do trávníku nebo květníku pomocí ostrého hrotu na konci tyčky. Celková výška svítidla je 80 cm, přičemž drátky s LED diodami lze naaranžovat do tvaru kytičky, ohňostroje nebo jiného kreativního tvaru. Zařízení odolá prachu i stříkající vodě (IP54) a lze jej používat při teplotách od mrazivých -20 do horkých +40 °C.  

Venkovní svítidlo pro romantické chvíle

Romantika nebo krásné vánoční osvětlení? LED venkovní světla jsou výborným řešením pro příjemné osvětlení okolí domu, zahrady nebo terasy nejen ve vánoční čas, ale také v horkých letních nocích při romantickém posezení se sklenkou vína v ruce. Celkový výkon LED diod je 15 lumenů v barvě teplá bílá (2700 K). Tyčka je z nerezové oceli a zařízení se dodává v rozloženém stavu.

LED SOLÁRNÍ DEKORACE OHŇOSTROJ NA TYČI - https://www.bezdoteku.cz/venkovni-osvetleni/

Parametry produktu:

Doba svícení: až 8 hodin na jedno nabití
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 800x80x80 mm
Váha: 300 g/ks
Solární panel: 2 V / 80 mA
Nabíjecí baterie: 1,2 V / 600 mAh
Balení: obsahuje 4 ks

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.