LED solární aranžovací závěsná sklenice studená bílá, iPRO, 1W, studená bílá

289
050

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

LEDsolární závěsná aranžovací sklenice s výkonnou baterií o 600 mAh pro možnost

tvoření a zdobení dle svých představ s výkonem 1 W a v barvě studená bílá. 

Detailní popis produktu

Potěšení pro vás i přátele

Chcete originální osvětlení? Máte jasnou představu o lampičce na stůl nebo terasu, ale na trhu taková není? Použijte LED solární aranžovací sklenice a dotvořte je podle svých představ. Fantazii se meze nekladou. Použijte sušené letní květy nebo okvětní lístky a vytvořte romantickou lampu na stůl. Přivezli jste si z dovolené u moře malé mušličky? Doplňte je o písek a lampička na noční stolek nebo terasu vám bude připomínat příjemně strávený čas u moře. Stejně tak lze výborně použít přírodní materiály jako dřevo, kůru, listí, větvičky, ale je možné využít i sisal, papír, jutu nebo různé druhy mechu či skořápek od ořechů.

Energie ze slunce

LED solární aranžovací sklenice jsou originální, současně nezatěžují životní prostředí. Energie na jejich provoz se získává ze slunce a denního světla, které se kumuluje díky solárnímu panelu ve vestavěných bateriích (2 baterie o kapacitě 600 mAh se nacházejí ve víčku).  Solární panel má dostatečný výkon (4 V/100 mA) a umožní svícení světla až 12 hodin na jedno nabití.

Jedinečná výzdoba nebo originální dárek

LED žárovky se nacházejí přímo pod víčkem a osvětlují celou vnitřní část sklenice. Světlo je voděodolné, jeho použití je možné venku i uvnitř, pomocí závěsného drátku lze pověsit na stromy v zahradě nebo pergolu. A díky vaší kreativitě může být světelná aranžovací sklenice tím nejlepším dárkem k narozeninám nebo pro vaše blízké k Vánocům.

Parametry produktu:

Počet LED na víku: 4 ks
Rozměry: 17 x 10,5 x 10,5 cm
Voděodolnost: IP65
Materiál: extrémně čisté sklo a kovový uzávěr
Doba svícení: až 8 hodin po plném nabití
Solární panel: 4V / 100mA
Nabíjecí baterie: 1,2V / 600mAh

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.