Kosmetické make-up nabíjecí zrcátko s 16x led osvětlením bílé

Skladem
227
050
původně 1 099 Kč
0 Kč bez DPH
599 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Kosmetické make-up zrcátko s LED osvětlením a 16 LED diodami umožňuje

úpravu vizáže i při zhoršených světelných podmínek, s výkonnou dobíjecí baterií.

Detailní popis produktu

Dokonale krásná během chvilky

Potřebuje vypadat dobře, ale zároveň nechcete trávit líčením dlouhé hodiny? Základem je dobré světlo a to vám tento model kosmetického zrcátka zaručí. Tento model je opatřen 18 LED žárovkami vydávající jemné přirozené světlo, které ulehčí a hlavně zrychlí líčení a kosmetické úpravy. Je dostatečně velké (21x14 cm), aby byl dobře vidět celý obličej včetně tváře a krku pro příjemné nanášení make-upu nebo pudřenky. Profi líčení nikdy nebylo snazší!

Praktický doplněk do koupelny

Díky praktickým rozměrům je toto profi zrcátko vhodné do každé koupelny nebo na kosmetický stolek. Je maximálně stabilní, základna je osazena protiskluzovými gumičkami, ale zároveň snadno přemístitelné. Navíc je vybaveno výkonnou 1000 mAh lithiovou dobíjecí baterií, přičemž dobíjet lze přes micro USB kabel. Vzhledem k výkonu baterie a úspornosti LED žárovek není nutné dobíjet často. Světlo lze navíc regulovat pomocí dotykového stmívače na přední části zrcadla a nastavit intenzitu dle denního/nočního světla přesně podle potřeby. Magnetem lze připnout i druhé zrcátko s 5 násobným zvětšením pro doladění i těch nejjemnějších detailů. Nechybí ani odkládací drážky na řasenku nebo štětec v dolní části.

Přirozeně nalíčená v pouhém okamžiku

Nikdy nebylo večerní líčení jednodušší a rychlejší. Perfektní světlo spolu s kvalitním obrazem a zvětšením vám poskytnou možnost upravit se na večer rychleji než obvykle a vy budete hvězdou večera v pouhém okamžiku!

Parametry produktu:

Počet a typ LED: 16 ks - pásek
Vypínač světla: Dotykový
Barva: Bílá
Výška: 30 cm
Šířka zrcátka: 16,5 cm
Výška zrcátka: 19 cm
Rozměr základny: 21x14 cm
Napájení: 1000 mAh lithiová
Zvětšující zrcátko: 5x (na magnet), průměr 10 cm

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.