Kontejnerová síť, PP 2,3 mm

Skladem
314
050
původně 550 Kč
0 Kč bez DPH
419 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

LEDsoární řetěz se 100 LED diodami v délce 15 metrů zkrášlí dům a navodí

vánoční atmosféru, s bateriemi od kapacitě 600 mAh s IP 65, v barvě teplá bílá.

Detailní popis produktu

Žádné další náklady

Chcete si ozdobit zahradu a dům, ale nechcete žádné vícenáklady v podobě účtu za elektřinu? Ideální jsou světla na solární energii. Díky solárnímu panelu a vestavěné dobíjecí baterii nepotřebují LED světýlka na vánočním řetězu žádnou další energii nebo baterie. LED diody současně disponují dlouhou životností, budou vám tak sloužit mnoho let. Jejich provoz je navíc zcela bezpečný, žárovky můžete nechat svítit neustále beze strachu z rizika vzniku požáru.

Maximální účinnost

Během slunečního svitu se dobíjí baterie o kapacitě 600 mAh, která následně umožní světýlkům svítit 8-11 hodin po setmění. Pro plné nabití stačí 8 hodin denního svícení, není třeba přímých slunečních paprsků, solární panel z polykrystalického silikonu (2V/100 mAh) zvládne dobíjet i při mírné oblačnosti.

100 LED diod

Ozdobit stromky na zahradě? Vstupní dveře? Terasu nebo balkon? Fantazii se meze nekladou. LED solární vánoční řetěz je o celkové délce 15 metrů a svícení lze nastavit ve 2 režimech – stálé světlo nebo blikání. Na konci řetězu je kolík s hrotem, který můžete zapíchnout do země nebo do jiného měkkého povrchu. Na vrcholu kolíku se nachází solární panel, který je vhodné nasměrovat jižním směrem, aby se mohla baterie dostatečně dobíjet. Není vhodné zapíchnout panel pod větve stromů nebo keře. Na řetězu se nachází celkem 100 LED diod a jsou opatřeny ochranou proti dešti (IP45).

Parametry produktu:

Počet LED: 100 ks
Délka řetězu: 15 m
Voděodolnost: IP45
Materiál: ABS plast
Režim: Svítí / nesvítí / bliká
Solární panel: 2V / 100mA / 2W
Nabíjecí baterie: 1,2V / 600mAh

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.