Kancelářská židle WINNER černá se zelenými pruhy

136
050

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

Ergonomické křeslo WINNER umožňuje pohodlí při celodenním sezení,

s houpací mechanikou a nosností 150 kg, v moderním designu a černo-zeleném provedení.

Detailní popis produktu

WINNER/PREDATOR

Pro maximální výkony nejen u počítačových her

Trávíte u počítače celé dny a týdny? Máte náročné dny a k tomu sedíte na nepohodlné kancelářské židli? Žijete ve stresu a k tomu trpíte bolestmi zad, kloubů, otoky nohou? Pořiďte si kancelářskou židli Winner/Predator vhodnou na dlouhé sezení!

Seďte pohodlně a stylově, ať již v práci nebo doma při hraní počítačových her! Kancelářská židle Winner je ideálním řešením pro moderní a úspěšné, kteří vyžadují pohodlí, ale zároveň se nebojí dynamického přístupu a moderních trendů.

Většina dnešní populace trpí bolestmi zad. Nevhodné pracovní prostředí, špatná ergonomie sezení, nezdravá strava, málo spánku a pohybu na čerstvém vzduchu, to vše souvisí s tím, jak špatně se cítíte.

Zkuste to změnit s kancelářskou židlí Winner/Predator. Tato židle je nejen vhodná pro dlouhodobé a náročné sezení, ale zároveň splňuje nejvyšší požadavky uživatelů. Je sklopitelná do 150° s možností houpání pro střídavý sed a možné uvolnění zádových svalů. Je vhodná pro hráče počítačových her stejně jako pro manažery, kteří lpí na kvalitě, ale zároveň se nebojí inovací a módních trendů.

U židle lze ideálně nastavit výšku sedu v rozmezí 47 až 55 cm, celková výška židle je 125 až 133 cm, což umožňuje pohodlné sezení i pro osoby s výškou 180 cm a s váhou do 150 kg. Dostatečně široký a ideálně tvarovaný sedák a vysoké opěradlo zajišťují maximální komfort. Pro ještě větší spokojenost při práci slouží hlavový a bederní polštářek. Perfektní stabilita je zajištěna kovovým křížem s univerzálními polyuretanovými kolečky. Potah je kvalitní měkčená PU kůže.

Kancelářská židle je nabízená ve dvou barevných variantách – v barvě zelené Winner a v červené Predator.

Parametry produktu:

Materiál potahu: PU - textilní kůže
Područka: černá, polohovací
Hmotnost: 18 kg
Šířka sedáku: 53 cm, s područkami 68 cm
Hloubka sedáku: 49 cm
Min. výška: 125 cm
Max. výška: 133 cm
Nosnost: 150 kg
Min. výška sedáku: 47 cm
Max. výška sedáku: 55 cm
Základna: kovová

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.