Kancelářská židle FOX černá s oranžovými pruhy

220
050

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

Kancelářské křeslo FOX umožňuje pohodlí při celodenním sezení díky ergonomii, 

vybaveno houpací mechanikou, s nosností 150 kg a v dynamickém designu

Detailní popis produktu

Lišácké ergonomické sezení

Mnohahodinové denní sezení u počítače přináší nemálo zdravotních komplikací a rizik. Zhoršení držení těla a následné bolesti zad postihují většinu uživatelů. Při sezení na nekvalitní kancelářské židli dochází k zatuhlosti zádových a bederních svalů, křečím v nohou a problémům s lymfatickým oběhem. Kvalitní kancelářská židle FOX je řešením neblahých důsledků špatného sezení, bonusem vám bude maximální pohodlí při sezení.

Židle FOX je velmi oblíbená mezi manažery i hráči počítačových her, protože splňuje veškeré požadavky na pohodlí a ergonomii. Polstrovaný vysoký opěrák je čalouněný odolnou eko kůží v černo-oranžové barvě a doplněn kvalitní bederní opěrkou. Při dlouhém sezení uživatel ocení zesílené boční vedení v opěráku a samozřejmostí je hlavová opěrkaPodručky z měkčeného plastu jsou výškově stavitelné, což ocení uživatelé s vyšší postavou. Výšku židle lze nastavit pístem standardně pomocí boční páčky pod sedákem a na základě hmotnosti lze upravit houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy. Základnu tvoří pevný nylonový kříž s univerzálními kolečky opět v barvách černé a oranžové. Nosnost židle je max. 150 kg.

Přestaňte týrat tělo a začněte sedět moudře!

Ukončete období ztýraného těla z dlouhého sezení na nekvalitní kancelářské židli a nedělejte kompromisy. Vyberte si otočnou kancelářskou židli FOX, která vám umožní pohodlné sezení a zároveň bude dynamickým doplňkem kancelářského nebo domácího interiéru. Židle FOX je vyrobena z kvalitních materiálů a velmi dobře zpracovaná a splňuje vysoké nároky nejen na ergonomii, ale i design. Barvami dává jasně najevo, kdo je tím dravcem, který sedí za počítačem. Židle se dodává v originálním balení s jednoduchým návodem na montáž.

Parametry produktu:

Materiál potahu: PU - textilní kůže
Područka: černá, polohovací
Hmotnost: 20 kg
Šířka sedáku: 54 cm, s područkami 68 cm
Hloubka sedáku: 51 cm
Min. výška: 125 cm
Max. výška: 135 cm
Nosnost: 150 kg
Min. výška sedáku: 48 cm
Max. výška sedáku: 58 cm

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.