Holywood zrcadlo s LED žárovkami HZ1 velké bílé

Skladem
435
050
0 Kč bez DPH
2 999 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

LED kosmetické make-up zrcátko s možností pootočení o 360° a výkonnými 12 LED diodami a možností připojením do elektrické sítě usnadní perfektní nalíčení.

Detailní popis produktu

Vypadat co nejlépe před odchodem do divadla, na slavnostní ples nebo parádní rozlučkovou party? S hollywoodským make-up zrcátkem s LED osvětlením snadno, protože k úžasnému ohozu budete mít i skvělou možnost se perfektně učesat a nalíčit. Světlo je totiž u make-upu a líčení zásadní, toto zrcadlo práci usnadní, protože disponuje dokonce 12 LED žárovkami o vysokém výkonu.

Snadné líčení i precizní úpravy

Jak docílit těch nejjemnějších úprav na obličeji v co nejkratším čase? Nestačí mít jen značková líčidla a luxusní make-up, ale záleží také na zrcadle a osvětlení. Hollywoodské make-up zrcadlo s LED osvětlením umožní veškeré úpravy vizáže díky systému osvětlení a možnosti nastavení nejen barvy, ale také jasnosti světla vůči okolním světleným podmínkám. To je obzvláště výhodné při líčení v brzkých ranních hodinách nebo naopak v době podvečera, kdy začíná být šero. Zabudovaných 12 LED žárovek poskytuje svítivost 210 lumenů.

Nastavení barvy světla a intenzity

Kvalitní hollywoodské make-up zrcadlo s LED osvětlením usnadní líčení, protože zprostředkovává dokonalý obraz HD, nadto má ocelovou základnu a výbornou stabilitu, lze jej proto snadno umístit na kosmetický stolek nebo koupelnovou skříňku. U LED osvětlení je možné nastavit barvu světla na teplou bílou (3000-3500 K), přirozenou bílou (4000-4500 K) nebo studenou bílou (6000-6500 K) pomocí dotykového tlačítka přímo na zrcadle. Druhým tlačítkem je možné regulovat jas.

Dotykové a bezdotykové ovládání

Ovládání je buď pomocí dotykových tlačítek, která jsou přímo na zrcadle, nebo automaticky pomocí zabudovaného sensoru pohybu. Změnu ovládání děláte přímo na zrcadle. V režimu pohybového sensoru se zrcadlo rozsvítí, jakmile zachytí pohyb 60 – 80 cm před zrcadlem. Světlo zůstane rozsvícené po dobu 20 vteřin, pokud nebude před zrcadlem zaznamenán pohyb.

S adaptérem do sítě

Zrcadlo se připojuje pomocí adaptéru přímo do elektrické sítě, nízkou spotřebu garantují úsporné LED žárovky. Celková velikost zrcadla je 44 x 60 cm, životnost vestavěných LED žárovek je 50 000 hodin. Zrcadlo je vyrobeno ze skla, kvalitního plastu a má kovovou základnu. Vrchní vrstva skla je s ochranou proti rozbití.

 

Parametry produktu:

Počet LED: 12 ks LED žárovek s přepínáním teplosti barvy
Ovládání: Dotykové tlačítko a pohybový sensor
Jas: Nastavitelný vypínačem
Barva: Bílá
Výška zrcátka/ celková výška: 50 cm / 60 cm
Šířka zrcátka: 40 cm
Hloubka zrcátka: 3 cm
Rozměr základny: 46,5 x 36 cm
Napájení: Do sítě s adaptérem, 12V/2A

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.