Elektrický aerator provzdušňovač vína AERO

Skladem
311
050
původně 1 499 Kč
0 Kč bez DPH
1 299 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Elektrický aerator - provzdušňovač vína pro dokonalé okysličení vína

pro vychutnání vína bez nutnosti dekantování v karafě,

s dobíjecími bateriemi přes USB.

Detailní popis produktu

Nechte víno nadechnout

Ptáte se, proč by se vlastně mělo víno provzdušňovat? Jen provzdušněné víno se totiž může naplno projevit a vy si tak můžete užít pravou chuť zbavenou hořké chuti nebo tříslovin. Ba co víc, správně okysličené víno přináší neskutečný požitek a luxusní chuť, proto je vhodné provzdušňovat červená i bílá vína. Díky okysličení se víno zbaví svíravé chutě a pomůže naplno rozvinout svou přirozenost. A s naším provzdušňovačem můžete začít pít dokonce právě otevřenou lahev hned.

3 metody okysličení

Elektrický vinný provzdušňovač dekantuje víno přívodem vysokotlakého kyslíku, pomocí červeného světla a magnetu okamžitě. Díky těmto třem způsobům dochází k rychlému a efektivnímu provzdušnění vína a účinek je mnohem intenzivnější než při běžném dekantování do karafy. Navíc lze na jedno nabití vestavěné lithiové baterie provzdušnit až 100 lahví o objemu 750 ml. Baterie je možné dobíjet přes USB port pomocí kabelu, který je součástí balení.

Elegantní nalévání sklenice

Dobré víno zpříjemní atmosféru, o to spíše, když je servírováno s grácií. Pomocí jediného stisknutí tlačítka nalijete jen tolik vína, kolik chcete a to bez nechtěného ukápnutí. V mezičase je ale o víno také dobře postaráno díky vzduchotěsnému gumovému těsnění, které umožní víno udržet déle čerstvé. Navíc má provzdušňovač elegantní design a nikterak nenaruší romantickou atmosféru svým chodem, protože pracuje zcela tiše. Celá sada navíc obsahuje kromě dobíjecího kabelu i sametový sáček na přístroj a příslušenství, můžete si tak vzít provzdušňovač na piknik nebo romantickou vyjížďkou, kromě toho se jedná o skvělý narozeninový nebo vánoční dárek.

Parametry produktu:

Barva: Černá
Rozměry: 16,5 x 11,5 x 6 cm
Materiál: ABS, silikon
Napájení: Nab. baterie (1500 mAh) - provzdušní až 100 lahví na jedno nabití

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.