Elektrická vývrtka na víno černá SET

Skladem
308
050
původně 1 499 Kč
0 Kč bez DPH
1 299 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Elektrická vývrtka na víno ve stříbrném provedení vytáhne špunt z láhve za 8 s, 

pro hrdla o průměru 2,5-3,5 cm, s možností dobíjení vestavěných baterií.

Detailní popis produktu

Otevřená láhev za 6 vteřin

Asi každý se dostal do situace, kdy se láhev vína prostě nedala za žádnou cenu otevřít běžnou vývrtkou, přičemž následovaly pokusy o vtlačení špuntu dovnitř láhve a znehodnocení vína drobky z korkového špuntu. Naprostá škoda vína i pokažení atmosféry, to se vám s naší elektrickou vývrtkou samozřejmě nikdy nestane a jakoukoli láhev vína otevřete již za neskutečných 6 vteřin. Na jedno nabití dobíjecích baterií otevřete dokonce 120 lahví. Nabíječka je součástí balení.

Vše v jednom

Pití kvalitního vína si zaslouží patřičnou atmosféru i adekvátní servírování. Právě proto sada obsahuje kromě elektrické vývrtky také další příslušenství pro romantickou chvilku ve dvou. Odstraňovač fólie jednoduše odstraní vrchní část krycího víčka a to bez jakékoli nehody, která může nastat při použití klasického nože. Stačí nasadit a jemně otočit, čímž dojde k seříznutí vrchu fólie. A jak servírovat?

Víno je i o stylu nalévání

Rozhodně neopomeňte použít provzdušňovací nálevku, díky které dojde k provzdušnění vína pomocí tzv. Bernoulliho efektu a napuštění vína optimálním množstvím kyslíku. Užijete si tak svou sklenku vína skutečně naplno. Ne vždy se ale láhev dopije, právě proto je součástí příslušenství i vakuová zátka, díky které můžete dopít láhev další den. Víno zůstane čerstvé jako při prvním otevření.

Ideální dárek pro přátele i obchodní partnery

Elektrická vývrtka i veškeré příslušenství jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které prošly certifikací pro použití v potravinářském průmyslu. Vše je navíc uloženo v elegantní krabici a sada se hodí jako dárek pro přátele i obchodní partnery.

Parametry produktu:

Barva: Černá
Rozměry: 4,5 x 4,5 x 25,2 cm
Materiál: Hliník, PC, Teflon
Napajení: 4x AA nabíjecí baterie (součástí balení)
Obsah balení: El. vývrtka, řezač fólie, nálevka na víno, vakuová zátka na víno

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.