Elektrická vývrtka na víno černá GUN

Skladem
307
050
původně 1 299 Kč
0 Kč bez DPH
1 199 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Elektrická vývrtka na víno ve stříbrném provedení vytáhne špunt z láhve za 8 s, 

pro hrdla o průměru 2,5-3,5 cm, s možností dobíjení vestavěných baterií.

Detailní popis produktu

Požitek z vína již za 8 vteřin

Roztržený špunt nebo rozdrolené zbytky korku ve víně? Případně vývrtkou nelze otevřít víno vůbec? Nejvyšší čas na pořízení elektrické vývrtky na víno, která snadno a rychle otevře většinu typů vinných lahví, a to za méně než 8 vteřin bez ohledu na materiál vinné zátky. Navíc na jedno nabití otevře dokonce až 80 lahví. Dobíjecí baterie se nabíjí pomocí kabelu USB, který je součástí prémiového balení.

Jednoduchá a bezpečná manipulace

Elektrický otvírák se jednoduše ovládá stisknutím tlačítka pro vyjmutí zátky z lahve, použití přístroje je také maximálně bezpečné oproti tradičnímu způsobu otevírání. Současně materiály, které byly použity pro výrobu vývrtky, jsou vhodné pro použití v potravinářství, tělo je z hliníkové slitiny, kryt vrtáku je plastovýElektrický pohon zajišťují 4 baterie typu AA, provoz je téměř neslyšitelný a rozhodně nenaruší romantickou atmosféru.

Dárek pro blízké přátelé i obchodní partnery

Dárek k Vánocům nebo narozeninám? Elektrická vývrtka v prémiovém balení, ve kterém se nachází kromě otvíráku i řezačka na folii a nabíječka, je vhodným dárkem nejen pro milovníky vín. Hodí se na různé příležitosti, oslavy narozenin nebo výročí, kdy je nutné otevírat pro hosty průběžně lahve červeného nebo bílého vína. Navíc šedo-černé provedení s LED podkresem tlačítek na rukojeti je velmi elegantní, stejně jako dárkové balení ve tvaru cylindru.

Parametry produktu:

Barva: Černá GUN
Rozměry: 4,5 x 4,5 x 25,2 cm
Materiál: Hliník, PC, Teflon
Napajení: 4x AA nabíjecí baterie (součástí balení), USB
Povrch: Prémiový lesklý povrch, barva zbraň černá

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.