Dávkovač mýdla bezdotykový senzorový STYLE 250 ml, S250

Skladem
9
050
původně 999 Kč
0 Kč bez DPH
499 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Účinný bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml je vyroben z odolné nerezové oceli a plastu. Je poháněn bateriemi, které zvládnou až 10 000 dávek. Můžete si libovolně nastavit objem mýdla v jedné dávce. Vhodný do domácnosti i veřejných prostor.

Detailní popis produktu

Účinný hygienický bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml je vyroben pro vaši maximální ochranu rukou. Plně automatický senzorový dávkovač mýdla 250 ml má tu výhodu, že se ho vůbec nemusíte dotýkat – jednoduše přiložíte ruce a on vydá dávku mýdla nebo jiného prostředku. Bezdotykové dávkovače mýdla jsou mnohem hygieničtější než klasické mýdlové kostky nebo manuální dávkovače.

Bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml je vyroben z nerezové oceli a ABS plastu, takže nabízí velmi dlouhou životnost. Barva v provedení nerezu a chromu navíc působí opravdu stylovým a luxusním dojmem. Bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml je poháněn 4 AAA bateriemi, které vydrží až na 10 000 dávek mýdla. Objem dávky si můžete pohodlně nastavit na 0,8 ml1,4 ml a 3 ml. Přesně odměřená dávka navíc šetří náklady.

Bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml je univerzální. Jeho zásobník na mýdlo je sice menší, ale bez problému ho můžete využít v běžné domácnosti i menších provozech – třeba v restauracích nebo kanceláři. Bezdotykové dávkovače mýdla jsou velmi oblíbené především díky své jednoduchosti a účinnosti.

Bezdotykový dávkovač mýdla 250 mililitrů STYLE http://www.bezdoteku.cz

Parametry produktu:

Barva: Nerez, chrom
Rozměry: 65 x 105 x 195 mm
Materiál: Nerezová ocel + ABS plast
Objem: 250 ml
Napájení: 4 x AAA baterie (není součástí dodávky)

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.