Dávkovač mýdla bezdotykový senzorový CLASSIC 500 ml, C500

Skladem
8
050
původně 1 199 Kč
0 Kč bez DPH
639 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Vysoce hygienický a stylový bezdotykový dávkovač mýdla 500 ml. Ideální je pro použití v domácnosti, stejně jako ve veřejných prostorech. Je vyroben z nerezové oceli a plastu, takže je vysoce odolný a dlouho vydrží.

Detailní popis produktu

Bez čistých rukou se neobejdeme. Ruce si umýváme pokaždé, když přijdeme domů, ovšem klasické dávkovače mýdla, případně mýdlové kostky, mají jeden velký nedostatek – veškeré nečistoty a bakterie se shromažďují na jejich povrchu. Právě proto jsou během poslední doby tak oblíbené bezdotykové dávkovače mýdla – stačí přiložit ruku k senzoru a senzorový dávkovač mýdla vám bez doteku odměří dávku mýdla, abyste si mohli ruce důkladně umýt.

Bezdotykový dávkovač mýdla 500 ml nabízí kromě mnohem větší hygieny i další výhody, a to především v dávkování mýdla nebo čisticího prostředku. Umí dávkovat mýdlo v různých dávkách, které si můžete nastavit, a to 0,8 ml1,4 ml a 3 ml. Ve výsledku tak může šetřit mýdlo. Právě díky bezdotykovému senzoru a nastavitelnému dávkování je vhodný kromě domácnosti také do veřejných prostor.

Automatický senzorový dávkovač mýdla 500 ml je poháněn 4 bateriemi typu AAA a zvládne vydat až 10 000 dávek mýdla nebo jiného přípravku, třeba dezinfekce. Bezdotykový dávkovač mýdla 500 ml doporučujeme především do kuchyně, na veřejné toalety, stejně jako do restaurací nebo kanceláří. Skvěle se pak hodí do ordinací lékařů nebo na kliniky.

Bezdotykový dávkovač mýdla 500 mililitrů STYLE http://www.bezdoteku.cz

Parametry produktu:

Barva: Nerez, chrom
Rozměry: 140 x 90 x 210 mm
Materiál: Nerezová ocel + ABS plast
Objem: 500 ml
Napájení: 4 x AA baterie (není součástí dodávky)

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.