Čistička vzduchu iPro Air

Skladem
213
050
původně 9 999 Kč
0 Kč bez DPH
5 599 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Čistička vzduchu iPRO air vyčistí dokonale vzduch v místnosti díky 5 odnímatelným filtrům, s UV lampou pro sterilizaci a ionizátorem pro likvidaci virů.

Detailní popis produktu

5 filtrů pro dokonale čistý vzduch

Čistička vzduchu je vybavena 5 odnímatelnými filtry (hliníkový, katalytický, formaldehydový, antibakteriální a HEPA filtr), jejichž funkčnost doplňuje UV lampa pro sterilizaci vzduchu a eliminaci cigaretového kouře a ionizátor likvidující prachové částice, bakterie a viry. Pevné filtry jsou snadno vyměnitelné. Přední omyvatelný hliníkový filtr zachycuje větší částice, jako jsou vlasy nebo zvířecí chlupy, pyl a hrubé nečistoty. Katalytický filtr likviduje bakterie a viry, zároveň rozkládá formaldehyd, čpavek či jiné toxické látky. Formaldehydový filtr rozkládá v součinnosti s katalytickým nejmenší částice toxických látek. Antibakteriální filtr zabraňuje vzniku plísní pohlcením vlhkosti a ničením bakterií pomocí bavlněné netkané textilie o síle 5 mikronů. HEPA filtr z mikrovlákna dokončí práci a odfiltruje nejmenší částečky plísní, bakterií, alergenů a prachových částic s účinností až 99,9%.

Snadné ovládání a tichý chod

Tato čistička vzduchu má dvě nesporné výhody oproti konkurentům. Snadné ovládání a velmi tichý chod, což ocení všichni, kteří chtějí využívat čističku vzduchu i v noci. Naopak jednoduché ovládání pomocí dotykového panelu nebo dálkového ovládání ocení i senioři. Tlačítkem ventilátor lze nastavit 3 úrovně nastavení rychlosti, nastavením automatického režimu naopak necháte na přístroji, aby sám nastavil podle naměřených hodnot optimální režim, funkcí spánku nastavíte tichý chod o hlučnosti pouhých 29dB a časovač umožňuje nastavit čas vypnutí přístroje. Samozřejmě pro bezpečnost vaši i vašich dětí je přístroj vybaven funkcí dětského zámku. Pomocí dálkového ovladače lze zapnout i funkci UV lampy a ionizátoru.

Technické parametry

Čistička vzduchu je určená do místností o rozloze 20 – 60 m² s výkonem 320m³/hod celkovým příkonem 80 WIonizátor má stabilní výkon 20 mil. iontů/cm³UV lampa 365 nm. Celková hmotnost přístroje o rozměrech 650x360x165 mm (vxšxh) je 8 kg.

Parametry produktu:

Příkon: 80W
Hmotnost: 8 kg
Hlučnost: 29 dB
Výkon čištění vzduchu: 320m3/hod
Barva: Bílá
Velikost místnosti: 20-60 m2
Rozměr: 370x195x650 mm

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.