Bezdotykový odpadkový koš POWER plastový hranatý senzorový 27L

Skladem
6
050
původně 1 900 Kč
0 Kč bez DPH
1 199 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Ideální automatický bezdotykový koš 27l vhodný do menších domácnostíObjevte kouzlo bezdotykových odpadkových košů a zvyšte v domácnosti nejen hygienu, ale zároveň čistotu. Bezdotykové odpadkové koše se snadno ovládají a mají velmi dlouhou životnost.

Detailní popis produktu

Bezdotykové koše hranaté jsou ideální volbou, pokud se chcete vyhnout nečistotám a styku s bakteriemi. Víka odpadkových košů jsou totiž plné mikrobů a špíny v podobě zbytků jídla a dalších nečistot. Zvyšte svou hygienu a čistotu s bezdotykovým senzorickým odpadkovým košem 27l. Oceníte především jeho snadnou ovladatelnost, ale i nízkou hlučnost a dlouhou výdrž. Je ideální jako bezdotykový odpadkový koš do domácnosti.

Výhody praktického bezdotykového koše

Velkou výhodou samozřejmě je, že se nemusíte víka vůbec dotýkat, to je největší předností chytrých bezdotykových odpadkových košů. Nemusíte řešit stále špinavé a ulepené ruce, tím dokonce ušetříte výdaje za vodu, protože se nebudete dokola umývat. Navíc automatický odpadkový koš šetří čas. Uvidíte, že si ho pro své vlastnosti velmi rychle zamilujete a budete ho s nadšením používat.

Odolný bezdotykový odpadkový plastový koš 27l

Plastový chytrý odpadkový koš je jedním z mnoha praktických bezdotykových košů se senzorem. Jeho objem 24 litrů je ideální pro menší domácnost. Výhodou tvrzeného plastu je také jeho odolnost a s tím spojená dlouhá životnost.   

Bezdotykový odpadkový koš 27 litrů POWER http://www.bezdoteku.cz

Parametry produktu:

Barva: černo šedá
Rozměry: 270 x 330 x 530 mm
Materiál: PS + ABS plast
Objem: 27 litrů
Napájení: 4 x monočlánek typu D (není součástí dodávky)

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.