Bezdotykový odpadkový koš EXCLUSIVE nerezový kulatý senzorový 30L

Skladem
5
050
původně 2 000 Kč
0 Kč bez DPH
1 399 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Ideální a praktický bezdotykový koš Exclusive 30l vhodný do každé domácnosti. Nerezový a kulatý design působí luxusním dojmem. Objem koše je akorát pro průměrnou domácnost. Nedotýkejte se koše zbytečně, když nemusíte – stačí si pořídit kvalitní senzorový odpadkový koš do domácnosti.

Detailní popis produktu

Praktický bezdotykový odpadkový koš kulatý 30l vyrobený z nerezové oceli. Senzorové bezdotykové koše mají tu výhodu, že se jich nemusíte vůbec dotýkat. Zvyšují hygienu v domácnosti, ale i čistotu. Bezdotykový odpadkový koš 30l je dostatečně velký pro průměrnou domácnost. Určitě oceníte také jeho minimální hlučnost a dlouhou životnost.

Výhody bezdotykového automatického koše

Hlavní výhodou chytrého odpadkového koše je samozřejmě jeho automatické otevírání a zavírání víka. Nemusíte se ho vůbec dotýkat a díky tomu se vyhnete nečistotám a bakteriím, které se vyskytují právě na víku odpadkových košů. Usnadníte si tím nejen žití v domácnosti, ale také například práci v restauraci. Bezdotykové odpadkové koše jsou velmi praktické a brzy si je zamilujete.

Žádná nutná údržba chytrých odpadkových košů

Především díky použití velmi odolného materiálu při výrobě, jako je nerezová ocel, se nemusíte bát různého poškození odpadkového koše. Chytré odpadkové koše fungují na 4 baterie typu D a vydrží opravdu dlouho – několik měsíců. Navíc se jedná o nehlučný bezdotykový odpadkový koš, to určitě také oceníte.

Bezdotykový odpadkový koš 30 litrů EXCLUSIVE http://www.bezdoteku.cz

Parametry produktu:

Barva: Nerez, chrom
Rozměry: 305 x 580 mm
Materiál: Nerezová ocel + ABS plast
Objem: 30 litrů
Napájení: 4 x monočlánek typu D (není součástí dodávky)

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.