Bezdotykový odpadkový koš ATRACTIV nerezový kulatý senzorový 42 L

Skladem
4
050
původně 2 200 Kč
0 Kč bez DPH
1 589 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Odolný bezdotykový odpadkový koš Atractiv kulatý 42l výrazně zvýší hygienu nejen v domácnosti, ale také v provozech. Senzorového odpadkového koše se nemusíte vůbec dotýkat. Oceníte především kvalitní zpracování z nerezové oceli a moderní design.

Detailní popis produktu

Bezdotykový odpadkový koš Atractiv se senzorem pohybu vám usnadní každodenní vyhazování odpadků. Poskytuje dostatečně velký objem 42 litrů. Zároveň je opravdu odolný, protože je vyroben z nerezové oceli v kombinaci s ABS plastem. Senzorový kulatý odpadkový koš 42l je zcela bezdotykový – kdykoli budete chtít cokoli vyhodit, víka se nemusíte vůbec dotýkat. Výrazně tak přispívá k vyšší hygieně a pořádku v domácnosti.

Proč využít bezdotykový odpadkový koš?

Obrovskou výhodou chytrých bezdotykových odpadkových košů je, že jsou vysoce hygienické. Své uplatnění si najdou všude – v domácnosti, stejně jako v různých provozech. Fakt, že se vůbec nemusíte dotýkat víkazvyšuje bezpečnost při zpracování potravin, stejně jako zvyšuje hygienu a pořádek v domácnosti. Bezdotykový odpadkový koš Atractiv 42l se stane vítaným společníkem v kuchyni. Rychle si ho oblíbíte a nedáte na něj dopustit.

Nemusíte se o něj vůbec starat

Navíc mají bezdotykové odpadkové koše  tu výhodu, že se o ně nemusíte tak často starat jako u klasických odpadkových košů. Chytré odpadkové koše se senzorem nejsou tak rychle špinavé, protože se jich vůbec nedotýkáteNerezový povrch navíc stačí otřít hadrem a neublíží mu ani dezinfekce, pokud si chcete být jisti jeho dokonalou čistotou.

42L

Parametry produktu:

Barva: Nerez, chrom
Rozměry: 305 x 765 mm
Materiál: Nerezová ocel + ABS plast
Objem: 42 litrů
Napájení: 4 x monočlánek typu D (není součástí dodávky)

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.