Aroma difuzér SUTRA dark 130 ml

Skladem
265
050
původně 1 299 Kč
0 Kč bez DPH
839 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Ultrasonický difuzér SUTRA dokonale čistí a zvlhčuje vzduch v bytových interiérech,

má kompaktní velikost a nádržku o objemu 130 ml, v moderním provedení.

Detailní popis produktu

Ultrazvukové vlny pro čistý vzduch

Na rozdíl od hojně využívaných aroma lamp na svíčky, difuzér SUTRA funguje na bázi ultrazvukových vln a vytváří jemnou studenou páru, která pomáhá zvlhčit a vyčistit vzduch v místnosti. Jedná se o mnohem bezpečnější variantu. Zároveň je výsledkem pára rozptýlená po celé místnosti na rozdíl od svíčkových aromalamp, které nedokáží rozptýlit páru nebo vůni rovnoměrně.

Blahodárné účinky zvlhčeného vzduchu

Zvlhčený a čistý vzduch působí blahodárně nejen na naše plíce a průdušky. Prokazatelně zlepšuje a hydratuje kůži, oční a nosní sliznice. Při použití esenciálních olejů lze navíc snížit fyzické a svalové napětí, odstranit bolest hlavy nebo lépe odbourat stresové napětí. To vše navíc v pohodlí domova nebo kanceláře.

Ideální do bytu i kanceláře

Aroma difuzér SUTRA umístěte do obývacího pokoje, ložnice nebo do kanceláře ideálně o velikosti 20-30 m² pro rovnoměrný a účinný rozptyl páry. S kapacitou zásobníku na 130 ml vystačí na 5 – 6 hodin fungování. Pro zpříjemnění atmosféry nabízí navíc difuzér 7 různých barevných LED podsvíceníNapájení je pomocí USB konektoru. Aroma difuzér je ultra tichý, jeho chod nepřevyšuje 35 dB a je tedy vhodný i do ložnice nebo dětského pokoje pro klidný spánek váš i vašich dětí. Na rozdíl od svíčkových aromalamp je difuzér SUTRA i nadmíru bezpečný a je vybaven automatickým vypnutím v případě, že v přístroji dojde voda nebo směs s esenciálními oleji.

Parametry produktu:

Rozměry: 9,5 x 10 cm
Kapacita zásobníku na vodu: 130 ml
Množství přeměněné tekutiny: 35 ml/h
Váha: 150 g
Materiál: PP, ABS
Barva: Dřevěná textura tmavá
Napájení: USB

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.