Aroma difuzér STARSKY 200 ml

Skladem
331
050
původně 2 499 Kč
0 Kč bez DPH
1 499 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Kvalitní ultrasonicky aroma difuzér STARSKY vyčistí a zvlhčí vzduch,

s nádržkou s kapacitou 200 ml umožní až 6 hodin pohody, s podsvícením v 7 barvách.

Detailní popis produktu

Kvalitní ultrasonický aroma difuzér

Doby, kdy se pod pojmem aromaterapie skrývala zapálená svíčka v aroma lampě, jsou bohudík dávno pryč. Námi dodávaný aroma difuzér pracuje na bázi ultrazvukových vln, které rozbíjejí molekuly vody a vytváří studenou mlhu. Tím dochází ke zvlhčení a vyčištění okolního vzduchu. Při použití éterických olejů dochází k rozkladu na mikročástice bez použití tepla, čímž se uchovávají vonné, ale hlavně léčivé účinky olejů.

Až 6 hodin pohody

Aroma difuzér má kompaktní rozměry 115 x 155 mm, jeho použití je vhodné do prostor o rozloze 15 až 40 m² a nádobka na vodu je o objemu 200 ml, což vystačí na cca 6 hodin provozu (30 ml/hod). Velkou výhodou je, že lze aroma difuzér používat i v noci během spánku nebo při práci a učení, jeho chod je totiž maximálně tichý (do 35 db). Pro napájení se používá adaptér, který je součástí balení. A veškeré ovládání je vtěleno pouze do jednoho tlačítka na přední části přístroje.

Příjemný světelný doprovod

Dokonalou pohodu a příjemnou atmosféru dotváří i barevný podkres. Jemné barevné svícení na skleněnou kouli vrhá v přítmí příjemné tlumené světlo v 7 barvách, které lze nastavit na střídavý režim, případně si vybrat jednu konkrétní barvu. Veškeré použité materiály při výrobě aroma difuzéru prošly přísnou kontrolou, použité plasty splňují BPA free. Současně je zařízení zcela bezpečné, při jeho použití nehrozí riziko požáru, protože je vybaveno funkcí automatického vypnutí při nedostatku vody.

Parametry produktu:

Rozměry: 15 x 12 cm
Kapacita zásobníku na vodu: 200 ml
Množství přeměněné tekutiny: 30 ml/h
Váha: 470 g
Materiál: PP, sklo
Barva: 3D efekt hvězd
Časovač: 1hod/3hod/6hod/ON

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.