Aroma difuzér RUBIKOVA KOSTKA růžová 220 ml

Skladem
366
050
původně 1 999 Kč
0 Kč bez DPH
1 199 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Zajímavý aroma difuzér ve tvaru RUBIKOVY KOSTKY zajistí čistý a vlhký vzduch

v místnosti, v designovém provedení a nádržkou 220 ml pro 10 hodin fungování.

Detailní popis produktu

Volně dýchat díky ultrazvuku

Suchý vzduch v místnosti způsobuje otoky a překrvení sliznic nebo nutí k dráždivému kašli. Při dlouhodobém pobytu v takových prostorách dochází k pocitu plného nosu, při spánku naopak dojde k vysušení krční sliznice a pocitu škrábání v krku, hlavně po probuzení. Častým příznakem přesušeného vzduchu jsou otoky a zčervenání očí, suchá pokožka a neustálá žízeň. Řešení je přitom snadné, pro místnosti o rozloze 20 m² je ideální aroma difuzér, který zvlhčí vzduch pomocí ultrazvukových vln, které rozbijí molekuly vody a vytvoří studenou mlhu.

Rovnoměrné rozptýlení s úpravou intenzity

Studená vodní pára se následně rovnoměrně rozprostře po místnosti, vzduch zvlhčí a vyčistí. Kromě rovnoměrného rozptýlení lze nastavit také intenzitu, při nejvyšší intenzitě vydrží zásobník o objemu 220 ml pracovat 6 hodin, naopak v nejnižším nastavení asi 10 hodin. Právě nepřetržitý režim je vhodný pro použití v noci během spánku, přístroj má totiž zcela tichý chod pro nerušený spánek. V čistém a zvlhčeném prostředí si ale odpočinete mnohem lépe a jen tak může tělo nabrat dostatek energie na další den.

Věnujte designový a praktický dárek

Chcete svým přátelům věnovat k narozeninám zdraví? Obdarujte je novým typem ultrasonického aroma difuzéru RUBIK. Praktický dárek pomůže posílit zdraví, navíc má nevšední design, který zaujme v každém interiéru nebo na kancelářském stole. V šeru a tmě také vynikne barevné podsvícení v 7 možných barvách. Barevné podsvícení lze navíc zcela vypnout, vybrat jednu konkrétní barvu nebo nechat postupně barvy měnit. Současně je přístroj zcela bezpečný, v případě nedostatku vody se automaticky vypneDodává se včetně AC adaptéru k připojení do elektrické sítě.

Parametry produktu:

Rozměry: 15x10x11 cm
Kapacita zásobníku na vodu: 220 ml
Množství přeměněné tekutiny: 35 ml/h
Váha: 386 g
Materiál: PP, ABS
Barva: Růžová
Napájení: USB

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.