Aroma difuzér MANTRA light 400 ml

Skladem
194
050
původně 1 999 Kč
0 Kč bez DPH
1 199 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Aroma difuzér MANTRA čistí a zvlhčuje vzduch pomocí ultrazvukových vln a

vytvořené studené páry, pro využití v domácím prostředí i relaxačních centrech.

Detailní popis produktu

Požární směrnice zakazují v kancelářských budovách používat otevřený oheň a klasické aromalampy s vonnými svíčkami. A vy byste si tak rádi zpříjemnili prostor vůní nebo používáte vonné esence proti stresu a bolení hlavy. Ultrazvukový difuzér je řešením do kancelářských a komerčních prostor, protože využívá metodu štěpení molekul vody na chladnou páru pomocí ultrazvukových vln. Použití difuzéru je zcela bezpečné a nadmíru jednoduché.

Chladná mlha zvlhčuje a čistí vzduch v interiéru, při použití vonné esence funguje jako aromalampa. Stačí nalít do nádobky odměřené množství vody, příp. přidat pár kapek vonného oleje nebo esence, a spustit přístroj. Aromadifuzér má 400 ml velký zásobník na vodu a funguje ve 4 volitelných režimech intenzity – 1/3/6 hodin nebo nepřetržitě (cca po dobu 9h).

K dokonalému uvolnění a meditaci lze využít i tlumené osvětlení v 7 různých barvách. Jeho chod je tichý a je možné jeho použití i v ložnici nebo dětském pokoji. Přitažlivý design v dekoru wood se hodí do domácího i pracovního interiéru, své uplatnění nalezne ve wellness a relaxačních zónách, masážních nebo fit centrech či salónech krásy.

Aroma difuzér MANTRA - http://www.bezdoteku.cz/aroma-difuzery

Parametry produktu:

Rozměry: 17 x 15 cm
Kapacita zásobníku na vodu: 400 ml
Množství přeměněné tekutiny: 40 ml/h
Váha: 550 g
Materiál: PP, ABS
Barva: Dřevěná textura světlá

Zeptejte se nás na další podrobnosti o produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.